Чудо-підживлення для полуниці в травні - зробіть це зараз і ласуйте великою і смачною ягодою (відео)

Можливо, не всі власники присадибних ділянок підозрюють, що якщо дати полуниці в травні підживлення, то ця рослина почне рости дуже швидко, при цьому збільшиться кількість плодів і ягода буде набагато солодшою. Такою думкою поділилися автори youtube-каналу про садівництво та городництво, передають Патріоти України.

При цьому вони відзначають, що завдяки рекомендованому підживленню грунт під полуницею стане набагато родючим, так як «секретний засіб» містить усі необхідні для росту рослин речовини — азот, фосфор, залізо, калій, магній та йод, а також багато інших речовин, містять амінокислоти та вітаміни.

Для приготування «диво-підживлення» знадобиться два інгредієнти. Перший — кропива. Заповнюємо нею піввідра кропивою та заливаємо доверху водою. Другий компонент — сухі дріжджі — їх потрібно розфарбувати і висипати у відро. Отриманий розчин наполягаємо 5 днів, помішуючи щодня. Потім розводимо розчин у пропорції «1 частина рідини до 20 частин води» і поливаємо їм полуницю під корінь по півлітра по вологій землі.

Закопайте одну пігулку під томати, і вони рясно заплодоносять, а плоди не гнитимуть (відео)

вівторок, 28 червень 2022, 17:22

Кальцій - важливий вітамін, що забезпечує міцність кісток та зубів людини. Однак він необхідний і рослинам, зокрема, томатам, адже при його нестачі проявляється небезпечна вершинна гнилизна (це можливо, наприклад, у такі посушливі дні, як зараз), перед...

Як зварити буряк швидко за 10 хвилин: ТОП-3 рецепти для кожної господині

вівторок, 28 червень 2022, 16:59

Літо - час свіжих овочів. У раціоні кожного українця обов'язково має бути буряк. Цей корисний овоч багатий усіма вітамінами, які необхідні для кожного, передають Патріоти України. Вам потрібно:. Горіхи подрібнити в дрібну крихту блендером. Відварний бу...