Чудо-підживлення для полуниці в травні - зробіть це зараз і ласуйте великою і смачною ягодою (відео)

Можливо, не всі власники присадибних ділянок підозрюють, що якщо дати полуниці в травні підживлення, то ця рослина почне рости дуже швидко, при цьому збільшиться кількість плодів і ягода буде набагато солодшою. Такою думкою поділилися автори youtube-каналу про садівництво та городництво, передають Патріоти України.

При цьому вони відзначають, що завдяки рекомендованому підживленню грунт під полуницею стане набагато родючим, так як «секретний засіб» містить усі необхідні для росту рослин речовини — азот, фосфор, залізо, калій, магній та йод, а також багато інших речовин, містять амінокислоти та вітаміни.

Для приготування «диво-підживлення» знадобиться два інгредієнти. Перший — кропива. Заповнюємо нею піввідра кропивою та заливаємо доверху водою. Другий компонент — сухі дріжджі — їх потрібно розфарбувати і висипати у відро. Отриманий розчин наполягаємо 5 днів, помішуючи щодня. Потім розводимо розчин у пропорції «1 частина рідини до 20 частин води» і поливаємо їм полуницю під корінь по півлітра по вологій землі.

Включіть до раціону - і не пошкодуєте: ТОП-7 пар продуктів, які допоможуть скинути зайву вагу

вівторок, 29 листопад 2022, 16:14

Ви помічали, що при одній і тій же кількості калорій їжа або допомагає втрачати вагу швидше, або кожні 100 г даються титанічними зусиллями? І найдивніше: можна їсти абсолютно корисну їжу і не худнути, а після заборонених продуктів вага раптом починає п...

Ким ви були у минулому житті? Психологічний тест у картинці

вівторок, 29 листопад 2022, 15:12

У багатьох релігіях існують переконання, що людина приходить в цей світ знову і знову у новому тілі. Психологічний тест у картинці визначить, ким ви були у минулому житті, передають Патріоти України. Подивіться на картинку і визначте, що у вас викликає...