Чи безпечно споживати ревінь: Ось що варто знати про цю рослину

Стебла ревеню їстівні, вони мають терпкий, кислуватий смак, який добре поєднується з солодкою їжею. Натомість листя рослини токсичні для людини.

Про це повідомили в health. Експерти розповіли, що ревінь містить вітамін К, клітковину та антиоксиданти, які позитивно впливають на міцність кісток, здоровʼя травлення та серце.

Користь ревеню:

Допомога від запорів

Дослідження показують, що стебла ревеню містять значну кількість клітковини, яка сприяє нормалізації роботи кишківника та полегшує випорожнення.

Традиційна китайська медицина використовує ревінь як засіб проти запорів вже тисячі років. Сучасні дослідження підтверджують цю ефективність, доводячи, що ревінь містить антрахінон та хімічні складові, які стимулюють кишківник і полегшують дефекацію.

Вміст антиоксидантів

Ревінь містить антиоксиданти, які захищають організм від вільних радикалів і запобігають окислювальному стресу. Це допомагає в боротьбі з хронічними захворюваннями, йдеться про рак, серцево-судинні захворювання та діабет.

Зміцнення кісток

Ревінь містить значні кількості вітаміну К, який є важливим для зміцнення та росту кісток. Згідно з дослідженням, недостача вітаміну К повʼязана з вищим ризиком переломів кісток та нижчою їхньою мінеральною щільністю.

Людям, які приймають антикоагулянтні препарати, варто бути обережним зі споживанням ревеню через вміст вітаміну К, адже він може взаємодіяти з цими ліками.

Вознесіння Господнє-2024: Що категорично не можна робити 13 червня та як відзначати одне з найбільших християнських свят

середа, 12 червень 2024, 23:45

Одне з 12-ти головних християнських свят, Вознесіння Господнє, відзначається на 40-й день після Великодня. У 2024 році воно випадає на четвер, 13 червня, передають Патріоти України. Цього дня згадують, як, згідно з Євангелієм, Ісус Христос вознісся на ...

От у чому секрет! Скільки борошна потрібно для підливи, щоб вона вийшла смачною

середа, 12 червень 2024, 18:14

Навіть найапетитнішу страву можна доповнити підливою. У цьому випадку вона вийде ароматнішою і смачнішою. Найчастіше таке доповнення підійде м’ясним та овочевим стравам. А найпростіший рецепт – підлива з води та борошна, оскільки тут може бути будь-яке...