Чи можна пропускати сніданок і не тільки: Дієтолог розвіяв кілька популярних міфів про схуднення, в які ви могли вірити досі

Дієтолог Майкл Мослі перерахував кілька найпопулярніших правил схуднення, які насправді є не більш як міфами. Його слова наводить видання Daily Mirror, передають Патріоти України.

Перший міф, який розвіяв Мослі, стосується звички пропускати сніданок. Він розповів, що у 2014 році вчені протягом 16 тижнів спостерігали за 283 людьми з надмірною вагою, які намагалися схуднути. До кінця дослідження виявилося, що ті, хто пропускав сніданок, втратили в середньому 0,71 кілограма, а ті, хто снідав — 0,76 кілограма.

«Пропускаючи сніданок, ви можете упустити необхідні поживні речовини, зрештою через це ви відчуватимете голод і більше перекушуватимете протягом дня», — попередив Мослі.

Другим міфом дієтолог назвав переконання, що питні дієти допомагають схуднути. Він пояснив, що, дотримуючись таких систем харчування, люди не їдять звичайну їжу, а п'ють соки та внаслідок цього втрачають вагу. Однак Мослі зазначив, що схуднення відбувається завдяки скороченню кількості рідини в організмі, а не жиру.

"Щойно ви повернетеся до нормального харчування, вага неминуче повернеться", - попередив він. Нарешті Мослі закликав не боятися їсти продукти, які містять жири. На його думку, регулярне вживання оливкової олії, горіхів та жирної риби допомагає схуднути набагато швидше, ніж постійне харчування знежиреними продуктами. Крім того, жири необхідні для здоров'я серця, судин та загального здоров'я організму, сказав Мослі.

Психологічний тест за картинкою вкаже на ваш найбільший страх

середа, 24 квітень 2024, 17:12

Двері символізують пошук виходу з проблемних ситуацій, але також означають і вхід у нове життя. Вони пов'язують людей зі світом і водночас відіграють роль нашого захисника. Цей психологічний тест за картинкою покаже, чого ви боїтеся найбільше, який стр...

Перевірте себе! Тест у картинці визначить, що приносить вам справжнє щастя

середа, 24 квітень 2024, 16:15

Цінності - це ті принципи, ті найважливіші ідеали, які дають сенс нашому життю і допомагають нам вистояти у важкі часи, передають Патріоти України. Психологічний тест допоможе вам зрозуміти, що ви цінуєте в житті, і що приносить вам відчуття щастя і з...