
Багато хто чув, що після 30 років молоко нібито шкідливе і його слід уникати. Насправді це міф. Дорослі можуть сміливо включати молочні продукти у свій раціон, якщо у них немає лактозної непереносимості або алергії на білок, передають Патріоти України.
Молоко та кисломолочні продукти забезпечують кальцій, білок і вітамін D, які підтримують кістки, м’язи та загальний стан здоров’я. Тим, хто стурбований жирністю, варто обирати знежирене або напівзнежирене молоко, а для людей з непереносимістю лактози доступні безлактозні продукти. Отже, молоко після 30 років не шкідливе, а навпаки може бути корисним елементом щоденного раціону.
Свіжість курячого філе напряму впливає не лише на смак страв, а й на безпеку харчування. Водночас зовнішній вигляд продукту на полиці магазину може бути оманливим через упаковку, освітлення або спосіб викладки, передають Патріоти України. Експерти радя...
Слимаки та равлики здатні завдати чималої шкоди садовим і городнім культурам, тому багато дачників постійно шукають ефективні способи захисту своїх насаджень. Виявилося, що простий і недорогий засіб можна знайти у звичайній аптеці, передають Патріоти У...