Чи можна пити молоко після 30 років? Правда, яка вас здивує

Багато хто чув, що після 30 років молоко нібито шкідливе і його слід уникати. Насправді це міф. Дорослі можуть сміливо включати молочні продукти у свій раціон, якщо у них немає лактозної непереносимості або алергії на білок, передають Патріоти України.

Молоко та кисломолочні продукти забезпечують кальцій, білок і вітамін D, які підтримують кістки, м’язи та загальний стан здоров’я. Тим, хто стурбований жирністю, варто обирати знежирене або напівзнежирене молоко, а для людей з непереносимістю лактози доступні безлактозні продукти. Отже, молоко після 30 років не шкідливе, а навпаки може бути корисним елементом щоденного раціону.

Обман на прилавку: Як перевірити куряче м’ясо ще до покупки

понеділок, 22 червень 2026, 21:40

Свіжість курячого філе напряму впливає не лише на смак страв, а й на безпеку харчування. Водночас зовнішній вигляд продукту на полиці магазину може бути оманливим через упаковку, освітлення або спосіб викладки, передають Патріоти України. Експерти радя...

Коштує копійки, а працює на всі 100%: Чим захистити город від слимаків

понеділок, 22 червень 2026, 20:48

Слимаки та равлики здатні завдати чималої шкоди садовим і городнім культурам, тому багато дачників постійно шукають ефективні способи захисту своїх насаджень. Виявилося, що простий і недорогий засіб можна знайти у звичайній аптеці, передають Патріоти У...