Чи потрібно мити гречану крупу перед варінням? Цю помилку робить майже кожна господиня

Гречка - це саме та страва, яку кожен із нас знає ще з дитинства. Вона залишається популярною досі. Гречана крупа готується досить легко і чудово підходить як гарнір до різних м’ясних продуктів. Рецептів із популярною та корисною гречкою дуже багато - це доступний для кожного продукт, передають Патріоти України.

Але для того, щоб гречка зберігала всі свої корисні властивості, крупу необхідно правильно підготувати її до варіння. Чи промивати крупу – саме це питання викликає багато суперечок навіть у найдосвідченіших господинь. Разом із ProstoWay відповімо на нього.

Чи потрібно мити гречку перед тим, як варити

Зазвичай виробник попереджає необхідність промивання на упаковці. Але іноді такі рекомендації щодо приготування відсутні.

І це зовсім не означає, що крупа абсолютно чиста. Тому гречку перед варінням все одно потрібно обов’язково оглянути на наявність сміття, а також ретельно промити.

Мити гречані зерна потрібно, щоб вимити з них фітинову кислоту, яка входить до складу гречки та погіршує її засвоєння. Крім того, від промивання залежить не тільки здоров’я травного тракту, а й смак – він значно відрізняється від смаку страви з непромитої крупи.

Навіщо мити сковороду господарським милом- лайфхак, який точно вам знадобиться

понеділок, 2 жовтень 2023, 8:08

Навіть у суперхазяйок, що хизуються кришталевою чистотою та зразковим порядком у квартирі, відбуваються казуси: відвернулася, замоталася - бац - їжа пересмажилася і пристала до сковороди, передають Патріоти України. Почистила її — добре, ні — збираєть...

Не будете більше прокидатися вночі, щоб поїсти: Причини "нічного апетиту" і що робити

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:58

Звичка їсти вночі притаманна великій кількості людей. На жаль, вона несе шкоду для здоров'я. Чому апетит приходить вночі і як позбутися синдрому "нічної їжі", передають Патріоти України. Через такий збій у режимі харчування можуть розвиватися різномані...