Чи судилося вам розбагатіти? Отримайте свій фінансовий прогноз, просто обравши монетку на картинці

Фінансові питання завжди актуальні, бо без грошей важко прожити навіть кілька днів, передають Патріоти України.

Цей психологічний тест розповість, наскільки ви раціональні, і які зміни у фінансовому добробуті на вас чекають у майбутньому.
Подивіться на картинку та виберіть ту монету, яка найбільше сподобалася.
  1. Щоб розбагатіти, вам потрібно докласти чимало зусиль. Ви звикли розкидатися грошима і жити від зарплати до зарплати. Навчіться раціонально розпоряджатися фінансами і ви зможете інвестувати їх у своє майбутнє.
  2. Ви практична та економна людина. Щоб розбагатіти, вам необхідно рухатися у тому ж самому напрямку.
  3. Вам не варто розраховувати на фінансові зміни найближчим часом. Якщо хочете збільшити дохід, то змініть ставлення до грошей.
  4. Якщо ви зумієте раціонально розпорядитися своїми грошима та інвестувати їх у майбутнє, то зможете безбідно існувати ще багато років.
  5. У вас нема ділової хватки. Вам важко даються зміни, саме тому ви не можете заробити більше.
  6. Найближчим часом ви заробите велику суму грошей, практично не доклавши для цього зусиль. Зумійте ними правильно розпорядитися і вийдіть на новий фінансовий рівень.

От у чому секрет! Чим змастити відбивні за годину до смаження

четвер, 23 травень 2024, 18:08

Перед обсмажуванням м’яса товсті шматки бажано зробити плоскішими за допомогою відбивного молотка. Однак ця процедура далеко не завжди дозволяє досягти ідеального результату. М’ясний продукт може залишитися жорстким. В результаті готове блюдо буде важк...

Варто знати! У якому разі макарони після варіння обов’язково промивають водою

четвер, 23 травень 2024, 17:08

Макарони – гарний гарнір, який допоможе в потрібний момент. При приготуванні цієї страви потрібно точно дотримуватись рецепту. Запобігти злипанню макаронів можна, якщо слідувати порадам досвідчених кухарів. Деякі господарки сумніваються, чи треба проми...