Чим ефективно вимити вікна без розводів - інгредієнти для цього засобу є у кожному будинку

Чисті вікна пропускають більше світла в будинок і тішать погляд. А щоб добре вимити скло без розводів необов’язково купувати якісь спеціальні засоби. За бажанням можна обійтися саморобним засобом, передають Патріоти України.

Зроблений своїми руками засіб дешевший, не дає шансів розводам і не містить жодної краплі хімії. Рецепт дивовижної рідини для вікон опубліковано на сайті Thespruce.

Як зробити засіб для миття вікон своїми руками

Наповніть чисту пляшку з розпилювачем оцтом та дистильованою водою в рівних частинах. Додайте близько 10 крапель вашого улюбленого ефірної олії у воду та оцет у пульверизаторі та струсіть, щоб перемішати.

Оцтова кислота, що міститься в оцті, яка також використовується в багатьох покупних засобах для чищення, є потужним засобом для чищення, розчиняє мінеральні відкладення і жирні плями.

Злегка побризкайте засіб на вікно, починаючи згори, щоб під час миття ви могли збирати краплі. Використовуйте безворсову тканину з мікрофібри або швабру, щоб видалити засіб для чищення та бруд. Якщо ви чистите дзеркало, збризкайте тканину замість дзеркала, щоб не пошкодити раму.

Цей тест розкаже про вас багато нового: Просто дайте відповідь на одне запитання

середа, 7 червень 2023, 16:12

Цей психологічний тест розкриє, що ви за людина, передають Патріоти України. Просто погляньте на картинку, яка зображена нижче, та скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу? . Якщо ви побачили місто... Це означає, що ви товариська і цілеспрямована л...

Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?