Чим і як відмити руки від молодої картоплі в домашніх умовах: ТОП-3 найкращі та безпечні засоби

Молода картопля - смачний овоч, який можна по-різному смачно готувати: запікати, смажити, варити, додавати в салати, готувати в духовці зі спеціями. Але, є й один мінус він дуже бруднить руки, передають Патріоти України.

Безпечні засоби:

1. Сода

Просто намочіть руки теплою водою, потім посипте соду на забруднені місця, добре потріть м'якою щіткою та промийте холодною водою.

2. Лимон

Візьміть м'якоть лимона і потріть забруднені ділянки, зачекайте 2-3 хвилини та помийте руки.

3. Господарське мило

Налийте води у відповідний посуд, натріть мило й опустіть туди руки на 5-10 хвилин, обов'язково потріть щіткою руки і, потім, помийте водою.

Як ідеально відіпрати руками білі шкарпетки: ТОП-5 доступних способів

субота, 20 серпень 2022, 8:15

Білі шкарпетки ідеально підходять і під джинси, і навіть під стильну сукню. Однак вони швидко затопчуються, тому прати їх доводиться відразу після використання. Ми розповімо вам, якими народними способами можна відіпрати білі шкарпетки, передають Патрі...

Як почистити холодильник усередині від жовтих плям та запаху - найефективніші способи

субота, 20 серпень 2022, 7:08

Холодильник - це "обличчя" кухні, і це тільки одна з причин, чому його треба утримувати в чистоті. Основним чинником є здоров'я, адже саме там зберігаються продукти, які споживаєте ви та ваші діти, передають Патріоти України. Чистити холодильник потріб...