Чим натерти духовку на ніч, щоб позбавитися стійких плям - простий лайфхак

Очищення духовки забирає чимало сил. Якщо ви не миєте духовку відразу після використання, то жир і залишки їжі утворюють усередині стійкі забруднення. Але один натуральний продукт швидко та ефективно видалить їх, передають Патріоти України.

Як пише видання mirror, лайфхак з саморобною пастою, що чистить, відмиє духовку до блиску. Ключовий продукт, який вам потрібен, є на вашій кухні: харчова сода.

Рекомендується проводити глибоке очищення кожні кілька місяців, щоб ваша духовка залишалася чистою, гігієнічною та готовою до використання. Найкраще протирати духовку після кожного використання, для цього скористайтеся теплою водою, рідиною для миття посуду та м’якою губкою.

Як очистити духовку содою

Якщо утворилися стійкі плями, то треба діяти інакше. Нагар, жир та інший бруд видалить суміш харчової соди й води.

Нанесіть пасту із соди на проблемні місця та залиште на ніч. Вранці зітріть пасту для чищення й оббризкайте внутрішню частину духовки оцтом. На завершення ще раз протріть поверхню чистою вологою губкою. Харчова сода коштує недорого і прибере будь-який прилиплий бруд, а оцет допоможе позбавитися залишків пасти, що залишилися в духовці вранці.

Психологічний тест: Що бачите на цій картинці? Це розкаже, яка ви людина насправді

неділя, 28 травень 2023, 12:13

Тварина, яку ви побачите першою, відкриє те, яка ви людина Цей тест дивний, тому що він може багато чого розповісти про вашу особистість. На цьому зображенні є різні тварини, такі як: тигр, слон, собака, орел, жаба, білка і риба, передають Патріоти Ук...

Будуть заздрити всі сусіди! Чим підживити картоплю, щоб врожаю було втричі більше

неділя, 28 травень 2023, 11:12

Картоплю вирощують всі. Хоча б невеликий клаптик, але для неї завжди знайдеться грядка. І вирощування великого врожаю, звичайно, вимагає певних зусиль, передають Патріоти України. Весь секрет криється в підживленні в період цвітіння. Одні з найважливі...