Чим підживити полуницю після посадки навесні - секрет гарного врожаю

Полуницю висаджують або пересаджують ближче до осені чи навесні. Вважається, що після цього перший урожай буде мінімальним, передають Патріоти України.

На повну силу полуниця плодоносить на другий рік після посадки. Однак городники стверджують, що все залежить не від термінів, а від підживлення.Розкажемо, чим потрібно підгодувати полуницю після посадки навесні для гарного врожаю.

Приємний момент, що зробити це можна без хімії та мінеральних добрив. Мало хто знає існування цієї суміші, а досвідчені городники називають склад справжньої вітамінною «бомбою».

Як діяти:

Візьміть ємність і змішайте в 10 літрах теплої води:

  • 1 краплю борної кислоти;
  • марганцівку на кінчику ножа;
  • 2 столові ложки нашатирного спирту;
  • 5 крапель аптечного йоду;
  • 500 г деревного попелу.

Всі інгредієнти ретельно змішуються, потім поливають полуницю після посадки в ґрунт. Городники запевняють, що після цього полуниця починає плодоносити після посадки так, наче вона росте на цьому місці другий сезон.

Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...