Чим підживити смородину і аґрус, щоб були солодкими - урожай вразить!

Чимало ягідних кущів, які ми вирощуємо на дачах, дають досить кислий урожай. Однак ту ж смородину та аґрус можна зробити значно солодшими, якщо правильно підживити рослини, передають Патріоти України.

OBOZREVATEL розповідає про добриво, яке зробить плоди смородини та аґрусу солодшими. І як ним правильно користуватись. За допомогою цього добрива не доведеться, зокрема, додавати багато цукру у варення із цих ягід.

Солодкий смак ягодам додає калій. Він же допомагає кущам добре родити і давати крупні соковиті плоди.

Внести калій у ґрунт можна за допомогою фабрично виготовлених мінеральних добрив. Але чимало цієї речовини міститься також у картопляному крохмалі, який можна отримати із очисток, та у деревній золі.

Підливати смородину та аґрус водою, настояною на картопляних очистках, чи з додаванням деревної золи варто раз на два тижні. В такому разі рослини не матимуть дефіциту калію і добре вродять.

Жіночий психологічний тест: Оберіть одну пару взуття - і знайдіть ідеальну для вас професію

субота, 10 червень 2023, 10:08

Вам доведеться пройти відмінний особистісний тест, який може сильно змінити вашу кар’єру та успіх у бізнесі. Виберіть одну пару взуття та дізнайтесь, яка професія підходить саме вам, передають Патріоти України. Тільки люди, які дійсно люблять те, що во...

Правильно обрати домашнього мурлику: Які породи кішок найласкавіші та найспокійніші

субота, 10 червень 2023, 9:40

Беручи додому кота, ми часто хочемо, щоби він був ласкавим та спокійним, любив сидіти на руках і багато мурчав. Гарантувати це не вдасться нікому. Кожен кіт – особистість зі своїм характером, який треба поважати і враховувати. Але деякі породи більш сх...