Чим швидко відмити жир на кухонній плитці - народні методи

Фартух із плитки на кухні приймає на себе всі основні забруднення від процесу готування їжі. Тому доглядати за ним треба особливо ретельно. Якщо довго його не чистити, мороки потім буде значно більше. Тому треба знати, як відчистити плитку на кухні підручними засобами, передають Патріоти України.

Сода з оцтом

Поєднання цих речовин може відчистити практично будь-який бруд у домі. Щоби позбутись забруднень на плитці, необхідно приготувати пасту із соди, змішаної з водою у пропорції 1:1, нанести її на плитку, а потім побризкати зверху оцтом з пульверизатора. Засіб має залишатись на плямі доти, доки речовини взаємодіють і дають піну. Після цього рештками соди можна скористатись як абразивом, щоби стерти залишки забруднення, і протерти стіну вологою губкою.

Лимон

Лимонна кислота добре розчиняє жири. Тому, щоби відчистити кухонну плитку, плями можна просто натерти шматочком свіжого лимона. Сік треба залишити діяти на 10 хвилин, після чого поверхню залишиться протерти водою.

Також можна приготувати чистильну рідину із харчової лимонної кислоти. Її необхідно повністю розчинити у достатній кількості води і використовувати як спрей за допомогою пульверизатора. Свіжі плями можна видаляти одразу, на застарілих розчин слід залишити діяти на 10-15 хвилин.

Гірчичний порошок

Ще один засіб, який діє водночас як знежирювач і абразив для чищення. Порошок гірчиці треба розвести з водою до кашоподібної консистенції. Цю субстанцію наносять на плитку, витримують 10-15 хвилин, а потім чистять нею плями. Засіб треба змити водою.

Нашатирний спирт

Розчин нашатирного спирту готують із 1 частини засобу і 2 частин води. Його теж застосовують за допомогою пульверизатора і залишають діяти на 10-15 хвилин. Такий спрей потребує провітрювання та змивання після завершення роботи.

Декілька додаткових порад

Для чищення плитки на підлозі в кухні можна використовувати розчини оцту чи нашатирного спирту (1 частина на 2 частини води). Нанесіть їх за допомогою пульверизатора, а потім помийте підлогу, як звичайно.

Для глянцевої плитки старайтесь обирати рідкі та гелеподібні засоби, щоби не пошкодити поверхню. Фактурна плитка потребуватиме ретельного змивання засобів, адже дрібні часточки можуть залишатись у порах і западинах матеріалу.

Дослідники з Британії вирахували час доби, коли люди найбільш злі - краще нікого не чіпати

субота, 25 березень 2023, 21:15

Британські дослідники дійшли висновку, що люди, зазвичай, відчувають стрес через одні й ті ж проблеми. Доводиться довго стояти в пробці, бруднити одяг, не чути будильник, спізнюватися на роботу, не знаходити місця для паркування і т. д, передають Патрі...

Господиням на замітку! Як за 15 хвилин почистити праску за допомогою мінеральної води

субота, 25 березень 2023, 17:14

Без праски не обходиться жодна господиня. Однак з часом вона починає гірше працювати. І реанімувати її допоможе мінеральна вода. Так стверджують користувачі мережі, які випробували на практиці цей засіб, передають Патріоти України. Буде потрібна саме г...