Чим відмити плями від кави та чаю зі столів та кухлів - несподіваний лайфхак

Засоби для чищення в магазині дорожчають і багато людей шукають дешеві альтернативи для виконання домашніх справ. Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що деякі з найефективніших продуктів вже можна знайти у ваших шафах, наприклад, мова про зубну пасту, передають Патріоти України.

Такий простий засіб, як зубна паста, може стати незамінним помічником при прибиранні житла. А саме: вирішити проблему зі слідами від кави чи чаю як на столах, так і всередині посуду. Про лайфхак з використання зубної пасти пише видання Express.

Експерти рекомендують використовувати зубну пасту, щоб видалити плями від кави зі столів та кухлів. Якщо на кавовому столику є плями від кави, і у вас немає ідей, як їх видалити, зубна паста легко вирішить цю проблему. Просто нанесіть трохи зубної пасти на вологу тканину і протріть пляму. Крім того, це ще й ідеальний засіб для очищення від стійких залишків коричневої рідини всередині кухлів.

Беріть на замітку: Хитрощі для холодильника - як прибрати запах, конденсат і продовжити життя зелені

четвер, 11 серпень 2022, 11:13

У холодильнику стоїть багато продуктів, і з часом запахи змішуються. Крім того, частенько на стінках утворюється конденсат, в результаті чого псуються овочі, фрукти і зелень. Щоб всього цього уникнути, ознайомтеся з деякими корисними і робочими лайфхак...

Перше, що побачите на картинці, розповість що заважає вам мати міцні стосунки

четвер, 11 серпень 2022, 10:43

Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони сподіваються на щось серйозне, а не для того, щоб "не прогавити момент". Але іноді через деякий час у відносинах починаються проблеми і вони припиняються, передають Патріоти України. Зазвичай, люди самі с...