Чим відрізняються любителі собак від любителів кішок - порівняння психологічних портретів

Психологи провели цікаве дослідження і з'ясували, що умовно можна розділити людей на дві категорії - одні більше прив'язані до собак, а інші до кішок. При цьому, якщо в будинку у людини живуть і ті, і інші тварини, то зазвичай, він вибирає вихованців схожих один на одного за характером, передають Патріоти України.

Психотип любителів собак

Як з'ясувалося, любителі собак схильні до маніпулювання людьми. Вони здатні, що називається "йти по головах" для досягнення своїх цілей. Саме тому такі люди прекрасно справляються з дресируванням собак. Їх вихованці виростають слухняними і дисциплінованими.

Також, психологи вважають, що ті люди, які більше люблять собак, бояться залишитися на самоті. Вони люблять перебувати в компанії, легко заводять нові знайомства і можуть невтомно базікати з першим зустрічним.

Любителі собак частіше приходять на допомогу іншим людям. Однак, їх не можна вважати простаками. Перш ніж, витратити свій час на проблеми іншої людини, вони обов'язково все перевірять і тільки коли зможуть переконатися, що їх допомога дійсно необхідна почнуть діяти. Але якщо вони розуміють, що їх хочуть просто використовувати, то відразу йдуть.

Психотип любителів котів

Як показали дослідження, ті люди, які вибирають кішок, мають схильність до самотності. Це більше закриті люди. Вони не люблять галасливих компаній і вважають за краще проводити час у власному будинку. У них добре розвинена інтуїція і вони частіше прислухаються до свого внутрішнього голосу, ніж до оточуючих людей.

Любителі кішок жахливі перфекціоністи і вимагають того ж від родичів, друзів і просто знайомих. У їхньому будинку все розкладено по поличках, а на стіні висить план дій. Вони не люблять, коли цей план порушується або в їх житло раптово приходять непрохані гості.

Крім цього, такі люди не переносять, коли ними намагаються керувати. Вони прекрасно знають, що їм потрібно і часто діють тільки в своїх інтересах. При цьому, любителі кішок досить добрі і часто можуть надати допомогу іншим, діючи собі на шкоду.

Названо найшкідливіше м'ясо, яке потрібно виключити із раціону харчування

четвер, 1 червень 2023, 14:12

Не всі види м'яса можна назвати корисними для здоров'я. Названо продукти, які краще виключити з раціону харчування або хоча б мінімізувати їхнє вживання, передають Патріоти України. Доктор біологічних наук Леонід Горобець назвав найбільш дієтичне м'ясо...

А вам це під силу? Тільки люди з гострим зором зможуть знайти приховане число

четвер, 1 червень 2023, 11:09

Пропонуємо оптичну ілюзію для перевірки вашого зору. Як стверджує видання Mirror, завдання просте — люди повинні шукати число, заховане десь на зображенні.У Twitter користувачка @TheFigen_ поділилася знімком оптичної ілюзії із підписом: “Перевірка очей...