Чим вивести жирні плями на одязі - простий лайфхак

Жир в’їдається у текстиль практично моментально, особливо у синтетику. Саме тому відіпрати жирні плями так проблематично. Втім, експерти з прання радять не опускати рук. Позбутись жиру у волокнах тканини можна за допомогою підручних засобів, передають Патріоти України.

OBOZREVATEL розповідає про такий засіб, який є буквально у кожному домі. Він врятує ситуацію, особливо якщо поспішити – для будь-який плям діє правило: чим раніше відреагувати, тим кращим буде результат.

Йдеться про звичайну рідину для миття посуду. Вона була розроблена спеціально, щоби ефективно боротись із жиром, тож може допомогти і подолати забруднення на одязі.

Щоби прибрати жирну пляму, на неї треба нанести краплю засобу для посуду, акуратно втерти його ватною паличкою, ватним диском чи пальцями і залишити діяти на 5-10 хвилин. Перед обробкою краще спробувати, як подіє рідина чи гель на тканину, в непомітному місці – в деяких випадках вона може, наприклад, розчиняти барвник чи змивати принт.

Після обробки тканини рідиною для посуду потрібно виполоскати цей засіб за допомогою теплої, або навіть гарячої води. Жир потрібно змивати саме гарячою водою, адже під дією низької температури він лише застигає і глибше в’їдається у волокна.

Важливий нюанс – для замивання жирних плям на білому чи світлому одязі потрібно брати лише прозору рідину для посуду. Забарвлений засіб може і сам залишити на тканині кольорову пляму.

Після того, як забруднене місце буде правильно оброблене, річ можна відправляти до пральної машини. Прати її треба на звичному для речі режимі для підходящої температури. І сушити звичним способом.

Психологічний тест: Як ви виглядаєте в очах оточуючих? Точність 97%

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:12

Виберіть кота на зображенні, який найбільше вам імпонує, і дізнайтеся відповідь, передають Патріоти України. Перед людьми ви посміхаєтесь і завжди вітаєтесь першими. В очах людей, ви – ніжна особистість, яка часто думає про інших. З незнайомцями ви, як...

Як часто потрібно чистити матрац та що робити, якщо на ньому утворилася пліснява

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:56

Яким би дорогим та високотехнологічним не був ваш матрац, ви все одно ризикуєте стикнутись з такою проблемою, як пліснява в ньому. Через свою пористу структуру він може накопичувати вологу, в якій спори пліснявих грибів будуть почуватись пречудово. Але...