Дачникам на замітку! Чим підживити огірки у червні -зав’язь буде рясною

Досвідчені городники знають, що огірки потребують різного підживлення на етапі росту й формування зав’язі, передають Патріоти України.

У червні огірки потребують особливого догляду, бо саме в цей період формується зав’язь. А від правильно підібраного підживлення залежить майбутній урожай і смак плодів. Розповідаємо, чим найкраще удобрювати огірки, щоб отримати рясний і смачний урожай.

Яке найкраще підживлення для огірків у період формування зав’язі

Досвідчені городники десятиліттями користуються саме цим підживленням. Основним інгредієнтом якого є вівсянка, хоча саме добриво називають "молочним". Таке підживлення здатне в рази збільшити кількість зав’язі огірків і покращить смак плодів.

Щоб приготувати підживлення, треба взяти столову ложку вівсянки й залити окропом, залишити настоюватися 24 години. Потім вівсянку треба розвести у 10 літрах води і додати 2 краплі йоду. На кожен кущ необхідно по 1,5 літри такого підживлення. Смачних солодких огірків зав’яжеться багато, а сама рослина буде міцною і стійкою до різноманітних захворювань.

Чим підживити огірки під час росту й плодоношення

  • Підживлення для росту й розвитку. У цей період огірки найбільше потребують азоту й калію. Можна придбати спеціальні мінеральні суміші, а можна приготувати підживлення самостійно з курячого посліду чи гною. Візьміть по літрі гною та води, ретельно розмішайте, потім цю суміш розведіть у 10 літрах води. Додайте до підживлення літр попелу, добре перемішайте і полийте огірки.
  • Чим підживити огірки під час плодоношення. Щоб сформувалося багато зав’язі, а плоди добре визрівали, у цей часовий проміжок найкращим підживленням для огірків буде калій і фосфор. Для цього можна купувати суміш суперфосфату чи використовувати деревний попіл. Зола для огірків є прекрасним джерелом калію, зав’язь після такого підживлення буде рясною, плоди не гірчитимуть і будуть солодкими. Рекомендується раз на тиждень посипати ґрунт деревним попелом, а потім поливати ділянку з огірками водою, щоб він добре увібрався.

Це може шокувати! ТОП-10 фактів про смерть, які ви могли не знати

середа, 24 липень 2024, 7:55

Смерть - це тема, яка у більшості людей викликає страх. Та іноді, чим більше знаєш про якусь річ, тим менше вона лякає. Експерти розповіли для EverydayHealth 10 фактів про смерть, які ви могли не знати, передають Патріоти України. Існує великий перелік...

Особливий тест! Оберіть їжу на картинці - і дізнайтеся про себе більше

середа, 24 липень 2024, 7:09

Чи любите ви ласувати бургером з картоплею фрі або ж віддаєте перевагу свіжому салату з овочами? Ваш вибір може розповісти багато про вашу особистість, передають Патріоти України. Хочете дізнатися більше про себе? Просто оберіть одну з чотирьох запропо...