Дачникам на замітку! Додайте це в лунку при посадці томатів - і помідори будуть великими та соковитими

Городники знають, що розсаду перцю, томатів та огірків необхідно підживлювати не тільки після висадки у відкритий ґрунт, передають Патріоти України.

За день до висадки розсади, варто додати у розсадник слабкий розчин марганцю та дріжджів з розрахунку 10 грамів на 10 літрів води, радять фахівці сайту «Дача і дім». Добриво з дріжджів слід вносити протягом декількох днів. При посадці томатів у кожну лунку всипати по 220 грамів.

Рекомендується також додати у посадкову яму яєчну шкаралупу. Це допомагає збагатити рослину. Калійне добриво (зола) також корисне для кореневої системи томатів. Після висадки розсади кожну лунку слід присипати чорноземом або компостним добривом.

Разом з тим при посадці помідорів у лунку не рекомендується вносити мінеральні добрива. Ці добрива необхідні для росту овочів, але їх не слід вносити безпосередньо у лунку. На ранніх стадіях рослинам потрібно зміцніти та сформувати кореневу систему.

Ідеально на вечір! Соковиті курячі ніжки в духовці для ситного обіду

вівторок, 28 травень 2024, 18:56

Саме курячі ніжки найкраще готувати на обід. Вони чудово поєднуються з будь-яким гарніром та салатом. А для того, щоб м'ясо після запікання не було сухим, його потрібно правильно замаринувати. Ідея приготування соковитих курячих ніжок в духовці опублік...

Оцінять всі! Найпростіший спосіб запекти курку з хрусткою скоринкою

вівторок, 28 травень 2024, 18:07

Курка та скоринка - ідеальний тандем. Кулінари та господині просто отримують задоволення, коли все виходить так, як вони хотіли. Не будемо удавати, що й нас це не цікавить. Хрустка скоринка курки можна вважати делікатесом. Найпростіший спосіб жодним чи...