Дачникам на замітку! Як виростити великі та солодкі ягоди полуниці без хімії

Кожен садівник мріє про багатий урожай овочів, фруктів та ягід, але не всі готові використовувати хімічні добрива, які можуть завдати шкоди здоров'ю. Досвідчені городники пропонують рішення - використовувати натуральні, перевірені часом добрива, передають Патріоти України.

Експерти радять удобрювати ґрунт, у якому росте полуниця, не менше трьох разів: під час цвітіння, плодоношення та після збирання врожаю. Перше підживлення варто проводити навесні, щоб полуниця зміцніла q почала швидше рости.

Одним з ефективних натуральних добрив є розчин з черствого хліба. Для його приготування потрібно залити водою черствий хліб, покласти на нього прес і настоювати 6−10 днів. Після цього отриманий розчин слід розбавити водою у співвідношенні 1 до 10 і поливати полуницю.

Кропива також відмінно підходить для удобрювання полуничних кущів. Настій з кропиви містить калій та азот, необхідні для якісного росту рослин та плодів, а також захищає рослину від шкідників. Для приготування настою потрібно залити наповнене відро кропиви водою та настоювати чотири дні. Потім настій слід розводити водою у співвідношенні 1 до 10 й поливати по 500 мл під кожен кущ. Цей процес рекомендується повторювати один раз на місяць.

Ви будете здивовані! ТОП-12 причин, чому обов'язково треба їсти кавун

вівторок, 16 липень 2024, 18:50

Якщо регулярно їсти кавуни, то можна покращити роботу всіх систем організму і позбутися багатьох проблем зі здоров’ям, передають Патріоти України. Розповідаємо, чому лікарі рекомендують обов’язково їсти кавуни кожного дня.

Це допоможе подолати депресію! Вчені вперше визначили місце в мозку людини, де виникає цікавість

вівторок, 16 липень 2024, 18:44

Вперше вчені дослідили, в якій саме ділянці мозку людини виникає цікавість. Людське зацікавлення спонукає нас шукати істину набагато ширше, ніж це роблять тварини, передають Патріоти України. Нові дослідження можуть допомогти краще зрозуміти, як живуть...