Дачникам на замітку! Як з 20 кущів картоплі викопати 40 відер - просто візьміть цей секретний інгредієнт

Покладіть у лунку перед висаджування картоплі одну натуральну суміш - і ви будете приємно здивовані розміром урожаю восени, передають Патріоти України.

Більшість городників вносять під час висаджування картоплі у лунки гній. Хоча такий природній компонент і є досить ефективним, проте не завжди після його використання можна отримати дійсно великий урожай і крупні бульби.

Якщо ви хочете виростити кілька мішків дійсно великої картоплі для власного споживання і щоб вона, додатково, була екологічно чистою, киньте до лунки невелику кількість пресованих пшеничних висівок, які зазвичай купують як корм для домашніх тварин і птиці.

Висівками називають лушпиння зерен пшениці. В них містяться вітаміни групи В, цинк, калій, селен, фосфор, кальцій, магній, залізо, протеїн, зола і клітковина. Всі ці речовини потрібні для того, щоб виростити міцну картоплю.

Якщо ви купуєте висівки у гранулах, тобто пресовані, потрібно додатково їх замочити у воді за добу до висаджування картоплі. На 1 відро висівок потрібно три відра води. Вони повинні постояти так ніч.

Потім в кожну лунку кидають не менше 300 г цієї кашки, присипають землею і вже потім викладають самі бульби. З 20 кущів картоплі ви точно восени зберете не менше 40 відер. І всі бульби будуть крупними.

Пшеничні висівки продаються в спеціалізованих магазинах кормів для домашніх тварин і птиці, на ринках, фірмових магазинах підприємств. Але варто звернути увагу, якщо у вас водяться земляні щурі, тоді такий інгредієнт краще не використовувати.

Психологічний тест! Виберіть зірку і дізнайтеся, яку вершину ви підкорите у 2024 році

понеділок, 22 квітень 2024, 9:15

Подивіться на картинку та виберіть зірку, яка вам найбільше сподобалася. Щоб задіяти вашу підсвідомість, необхідно не замислюватися довго над відповіддю, передають Патріоти України.

Не робіть так! Чому зарядка смартфона в автомобілі може обернутися великою проблемою

понеділок, 22 квітень 2024, 8:56

Багато людей заряджають свої смартфони та інші гаджети через прикурювач у автомобілі, але часто роблять помилки, які можуть пошкодити їхні пристрої. Експерти застерігають водіїв від небезпеки заряджання гаджетів через прикурювач, коли двигун вимкнено. ...