Дачникам на замітку! Коли і як правильно сіяти редиску - п’ять золотих правил

Квітень вважається найкращим періодом для посіву популярної овочевої культур - редиски, оскільки при подовженні світлового дня дуже висока ймовірність стрілкування, передають Патріоти України

Від появи перших сходів редиски до збору повноцінного врожаю зазвичай проходить від 25 до 40 днів (все залежить від сорту та умов вирощування). Про деякі правила вирощування редису розповіли у Telegram-каналі «Дача. Сад та город».

1. Для посіву використовуйте тільки велике насіння. З дрібного швидко утворюється квітконос.

2. Ряди сійте через 10−12 см, дотримуючись відстані між рослинами 4−5 см. Ідеальна глибина закладення насіння — 1,5−2 см.

3. Редиску можна висівати на грядки, де пізніше будуть рости огірки, вони ж будуть і найкращими попередниками для редису (також до цього переліку входять пасльонові і боби).

4. Важливо дотримуватися правил сусідства — на одній грядці з редискою посійте шпинат, який захистить овоч від пошкодження коренеплодів.

5. Також ідеальними для редиски сусідами будуть часникові та цибульні грядки. Їхній запах відлякує хрестоквіткову блішку.

ТОП-5 секретів, які допоможуть вам покращити смак фаршу

неділя, 26 травень 2024, 12:14

Досвідчені господині намагаються завжди готувати фарш самостійно, тому що в цьому випадку завжди можна контролювати не тільки якість продукту, але і безпосередньо впливати на смак страви. Проте з м’ясом не завжди вдається працювати ідеально. Тому варто...

Сніданок за хвилину: Як швидко приготувати яєчню в мікрохвильовці

неділя, 26 травень 2024, 11:07

Зранку немає часу ні на що. Навіть того чаю не завжди можна ковтнути, але ж їсти також хочеться. Не гайте час з гарячими сковорідками. Яєчню можна зробити в мікрохвильовці лише за одну хвилину. Розповідаємо далі в статті про цей спосіб. Потрібну вам та...