Дачникам на замітку! Помідори будуть великими і не хворітимуть - рецепт суперпідживлення

Вже багато українців висадили у землю томати і тепер шукають варіанти, як правильно доглядати за ними, щоби отримати гарний урожай.

Досвідчена городниця Світлана Юзюк поділилась рецептом підживлення помідорів, який виручає її протягом п’яти років. Він стимулює зростання рослин, сприяє зав'язуванню плодів навіть в спеку, забезпечує профілактику фітофторозу.

Та й складники прості та доступні.

Потрібно
  • 1,5 г борної кислоти;
  • марганець,
  • 200−250 мл молока;
  • 1,6 мл йоду;
  • 1 ст. ложка карбаміду.
Беремо банку 0.5 літра. Борну кислоту розмішуємо в 1 стакані гарячої води. В той же стакан додаємо перманганату калію (марганцівки) до темнорожевого кольору. Переливаємо в банку, додаємо молока 1 стакан, розчиняємо столову ложку карбаміду та додаємо йод. Далі беремо улюблений обприскувач, але не застосовувати після гербіциду".
Набираємо 10 літрів води, виливаємо нашу підживку та обробляємо городину. Обробляємо 2 рази — при початку цвітіння та через днів 10.

Коли солити пельмені? Є помилка, якої припускається багато господинь

субота, 22 червень 2024, 17:15

Пельмені, здавалося б, така банальна страва, але щоб напівфабрикати добре зварилися і вийшли смачними, потрібно знати секрети приготування, передають Патріоти України. По-перше, для приготування пельменів необхідно вибрати потрібну каструлю. Посуд має ...

Навіщо додають соду у варення - секрет, про який знають бабусі

субота, 22 червень 2024, 12:14

Харчова сода - засіб, який є майже у кожному будинку. Двовуглекислий натрій активно застосовують у побуті. Його можна використовувати і як засіб для чищення, і для полоскання горла, передають Патріоти України. Незамінна сода і для деяких кулінарних ціл...