Дачникам на замітку: Простий метод, як переконатися, що насіння добре зійде

Посіяні овочі чи квіти можуть не сходити, якщо насіння виявиться неякісним або ж порожнім. Тому варто заздалегідь перевірити насіння й визначити, яке не підходить до для посадки. У цьому допоможе простий, але ефективний метод. Перевірити насіння на схожість допоможе тест із сіллю.

Для цього потрібно у склянку води кімнатної температури додати столову ложку солі й ретельно перемішати. Потім у цей розчин слід помістити насіння й знову добре перемішати. Через певний час можна оцінити результат: насіння, яке опиниться на дні, можна сміливо сіяти. А те, що спливло — непридатне й сіяти його немає сенсу.

Насіння також може погано сходити, якщо воно зберігалось уже тривалий час. Існує кілька способів простимулювати схожість насіння. Для цього його потрібно помістити в тепле вологе середовище.

Можна це зробити, наприклад, за допомогою мокрих паперових рушників. Насіння потрібно розкласти на такий рушник, злегка його зволожити, закрити ще одним рушником й залишити на ніч у теплому місці.

Психологічний тест за картинкою вкаже на ваш найбільший страх

середа, 24 квітень 2024, 17:12

Двері символізують пошук виходу з проблемних ситуацій, але також означають і вхід у нове життя. Вони пов'язують людей зі світом і водночас відіграють роль нашого захисника. Цей психологічний тест за картинкою покаже, чого ви боїтеся найбільше, який стр...

Перевірте себе! Тест у картинці визначить, що приносить вам справжнє щастя

середа, 24 квітень 2024, 16:15

Цінності - це ті принципи, ті найважливіші ідеали, які дають сенс нашому життю і допомагають нам вистояти у важкі часи, передають Патріоти України. Психологічний тест допоможе вам зрозуміти, що ви цінуєте в житті, і що приносить вам відчуття щастя і з...