Дачникам на замітку! Що потрібно робити з малиною, щоб зібрати гарний урожай

Всі з дитинства знають, як смакує малина, особливо коли їсти її з куща. Багато хто навіть не замислюється над тим, від чого залежить її врожай. Ягода росте на кущі, та й росте, передають Патріоти України.

Подробиці

Зазвичай малина зустрічається на великих кущах, що розрослися, де до ягід важко дістатися. Звичайно, багато залежить від сорту малини. Велику користь приносить догляд за цією рослиною, що складається з 7 простих кроків:

1. Вибір місця посадки. Малина не любить протягів, сонячне місце піде їй на користь.

2. Потрібна правильна посадка. Найкраще висаджувати розсаду півтора-двометровими рядами. Гілки часто рекомендують підв’язувати, між кущами натягувати дріт для зручнішого збирання ягід.

Осінню посадку слід проводити приблизно за місяць до зниження температури нижче за нуль градусів, щоб кущі встигли добре прижитися і підготуватися до зими.

3. Правильне обрізання відіграє важливу роль. Навесні обрізають непридатні пагони, залишаючи в кущі 6-7 пагонів заввишки до 1,5 метра.

Необхідно видалити всю поросль, щоб вона не витягувала всі соки з куща і не знижувала його продуктивність. Викопують також старе коріння, від якого не буде ніякої користі.

4. Удобрити восени: перегній або торф із сечовиною. Вони сприяють швидшому зростанню.

5. Проводьте неглибоке розпушування ґрунту, щоб не пошкодити коріння.

6. Обов’язковий осінній полив, якщо немає дощів. Влітку помірно поливайте кущі, коли ґрунт підсихає. Малина не любить перезволоження.

7. Обприскування інсектицидами від хвороб та шкідників строго за схемою, вказаною на препаратах.

За хороший догляд кущі малини неодмінно віддячать вам хорошим урожаєм солодких ягід. При постійному дотриманні простих агротехнічних прийомів ця культура не буде хворіти, отримуватиме необхідну кількість сонячного світла та вологи.

З доглянутих кущів приємно збирати ягоди і їсти. При шпалерному способі або при посадці рядами ділянка з кущами малини буде виглядати акуратно і доглянуто.

Це така смакота! Десерт по-баварськи - ніжне молочно-вершкове желе

субота, 20 липень 2024, 6:12

З молока та сметани приготуйте баварський десерт. Буде гарантовано смачно та ніжно. У загальному вам треба з’єднати 6 інгредієнтів. А потім ви просто отримуєте задоволення, передають Патріоти України. Вам потрібні такі компоненти:. Желатин треба залити...

А ви це знали? Чи можна користуватися телефоном під час грози і чого не варто робити

субота, 20 липень 2024, 5:40

У літньо-осінній період грозових дощів з'являється чимало паніки навколо того, куди ховатись під час ударів блискавок і чи можна користуватись телефоном. Науковці стверджують, що немає прямого зв'язку між мобільним і влучанням небезпечного розряду, пер...