Дачникам на замітку! Щоб розсада не хворіла: ТОП-2 відвари, які зміцнять ваші рослини

Початок весни - найкращий час для підготовки розсади овочевих культур. Однак щоб вона була міцною і здоровою, городникам доведеться добряче попрацювати, передають Патріоти України.

Зокрема слабкі паростки слід зміцнити за допомогою абсолютно натуральних засобів. Про них розповіли на Telegram-каналі «Моя дача». Сад і город".

Картопляний відвар. Для його приготування картопля відварюють «у мундирі» без солі та спецій. Перед підживленням, для кращої кількості корінців, в рослину потрібно додати краплю йоду та ретельно перемішати. Поливати рослини під корінець.

Відвар цибулиння. Цей народний перевірений засіб захистить ракдаду від хвороб і відлякає шкідників. Для приготування отвору склянок лушпинням залити двома склянками води. Суміш довести до кипіння та залишить настоятися протягом 2 діб. Перед застосуванням рослину процідити та розвести в десяти склянках. Поливати відваром розсаду потрібно раз на тиждень.

Психологічний тест у картинці: Домашній улюбленець визначить вашу суперсилу

понеділок, 20 травень 2024, 17:12

Кожна тварина володіє дивовижними навичками, які часом непідвладні людському розумінню. Як тварини вчаться у нас, так і ми можемо переймати їхні звички або навіть суперсилу. Психологічний тест за картинкою визначить вашу унікальну здатність. Подивіться...

Психологічний тест за картинкою: Оберіть колір та розшифруйте свій внутрішній стан

понеділок, 20 травень 2024, 16:12

Психологічні тести за картинкою допомагають дізнаватися нові факти про себе та своїх близьких. В цей раз пропонуємо обрати один колір з різнобарвної палітри та в результаті визначити свій внутрішній ста. Перед вами постає легке завдання: придивіться до...