Дачникам на замітку. Уникайте цих помилок! Коли правильно обробляти картоплю від жуків

Коли правильно обробляти картоплю від жуків: уникайте помилок

Городники-початківці часто запитують, чи важливо за якої погоди і в який час доби обприскувати рослини від шкідників? Відповідь однозначно, що "так", передають Патріоти України.

Подробиці

Досвідчені господарі радять боротись зі шкідниками зранку до 10:00 чи ввечері після 17:00. В дощ чи за хмарної погоди не варто витрачати свій час та препарати, адже жуки ховаються на землі й отрута просто не досягне цілі.

Не обробляють картоплю і під час цвітіння. Це може завадити нормальному розвитку коренеплодів. Тому краще обприскувати до появи суцвіть або коли квіти зів’януть.

Проте, крім хімічної обробки, можна заздалегідь подбати про природний захист: посадити між рядами картоплі цибулю, часник, нагідки. Сами цих рослин боїться колорадський жук.

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...

Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі.

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:08

Це не просто тест, це ковток свіжого повітря, передають Патріоти України. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент…. У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно д...