Дачникам на замітку! Використовуйте ці чотири підживлення - і яблуні завалять вас урожаєм

Яблуні є на городах у багатьох українців. Для того, щоб збирати рясний урожай яблук, яблуні потрібно регулярно підживлювати, пише Telegram-канал "Моя дача. Сад і город", передають Патріоти України.

Добрива для гарного врожаю яблук

Рецепт 1
Підживлення попелом — 1,5−2 кг попелу на кожен 1 кв. метр проекції крони (внести до ґрунту).

Рецепт 2
Добавка до поливу — 1 ст. ложка азофоски на 10 л води. Ηopма — 20−30 л на дерево у віці 8−10 років.

Рецепт 3
Оздоровлювальне підживлення — темно-рожевий розчин марганцівки. Поливати 1 раз на місяць для дезінфекції і стимулювання кількості кореневої системи.

Рецепт 4
Органічний коктейль — 2 відра навозу і відро зеленої скошеної трави закладають в 200-літрову бочку, заливають водою і зброджують протягом 2 тижнів. Γотовий настій розбавляють у співвідношенні 1:10. Ηорма разового поливу: під молоді яблуні (2−5 років) — по 2,5−3 відра, під дорослі (7−10 років) — по 4−5 відер.

Вирішити проблему можна! Що робити, якщо варення вийшло надто солодким

п’ятниця, 12 липень 2024, 18:56

Звичайно, варення і повинно бути солодким. Але часом буває, що в десерті надто багато цукру, передають Патріоти України. В такому разі варення їсти практично неможливо, а тому слід завжди ретельно слідкувати за кількістю цукру, який ви додаєте. Однак, ...

Як варити свіжі яйця, щоб вони легко знімати шкаралупу

п’ятниця, 12 липень 2024, 18:09

Усім знайома ситуація, коли варені яйця погано очищаються від шкаралупи, передають Патріоти України. Така проблема не буде критичною, якщо треба очистити лише одне яйце. Але якщо належить готувати святковий стіл, то настрій така незручність точно зіпсу...