Дайте огіркам і помідорам трохи йоду і соди - і вони будуть добре плодоносити до осені

Борошниста роса - одна з хвороб, яка зупиняє рясне плодоношення і пригнічує рослини. Щоб захистити найпопулярніші садові культури - наприклад, огірки і помідори - використовуйте натуральні засоби, передають Патріоти України.

У 5 л теплої води розчиніть 1 ч.л. соди, 1 ч. л. розчину люголя (можна взяти просто йод, але удвічі менше) і 1 ч. л. рідкого господарського мила.

Все розмішати, перелити в обприскувач. Обприскати у вечірній час помідори і огірки. Такий розчин не завдасть шкоди, але захистить від хвороб і підтримає рослини в період плодоношення!

Саме полив розчином з додаванням люголя (або йоду) дозволяє при вирощуванні огірків перемогти такі захворювання, як фітофтороз і сіра гниль. Також дія подібного розчину надає огіркам омолоджуючий ефект, вони починають в'янути значно пізніше.

Йод насичений мікроелементами, тому його використання як добрива та підживлення відновлює та активізує життєві сили огірків та помідорів, збільшує рясність урожаю.

Навіщо потрібна сода? Користь обприскування огірків та помідорів содою:

  • Захищає від появи мікробів та грибкових захворювань;
  • Можна використовувати як добрива;
  • Покращує смак овочів;
  • Виступає як засіб від комах. Засіб допомагає позбутися попелиці, борошнистої роси, хибної борошнистої роси та гусениць.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...