Дайте рослинам це органічне підживлення в серпні - помідори швидко почервоніють, а огірки будуть плодоносити до заморозків (відео)

Все більше городників віддають перевагу натуральним підживленням, які досить ефективно стимулюють зростання овочевих культур, у т.ч. та у серпні. Блогери каналу "Генеральський сад" продемонстрували, як приготувати додаткове "живлення" для томатів та огірків із бурякового бадилля, що залишився після збирання врожаю коренеплодів, передають Патріоти України.

Як виявилося, ця добавка забезпечує не лише бурхливе зростання овочів, а й тривале плодоношення рослин. Для приготування підгодівлі відро заповнюємо бадиллям на третину і доливаємо водою до верху. Листя можна додатково пом'яти руками для кращого ферментування. Настоюємо суміш протягом 2 діб, після чого поливаємо рослини під корінь, розбавивши з розрахунку ½.

Виберіть кота і дізнайтеся, що думають про вас люди - психологічний тест по картинці

неділя, 25 вересень 2022, 12:14

Якщо ви хочете дізнатися, що думають про вас оточуючі, пропонуємо пройти тест. Вибір кота на зображенні дозволить зрозуміти, ким вас бачать люди. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли задіяна ваша інтуїція та підсвідомість...

Подивіться на зображення - і ви зможете багато чого дізнатися про свої емоції

неділя, 25 вересень 2022, 11:59

Те, що ви бачите в цій загадковій оптичній ілюзії, багато говорить про ваші емоції, передають Патріоти України. Нам часто подобається думати, що ми знаємо себе досить добре, але це далеко не так, адже кожен день ми дізнаємося про себе все нові і нові ...