Дарувати добро чи наполегливо працювати: Що у вас виходить робити краще за все. Тест

Кожен має якусь особливість. А чим унікальні ви? Цей тест допоможе вам дізнатися відповідь на це запитання, передають Патріоти України.

Подивіться на картинку нижче та виберіть того птаха, з яким ви себе асоціюєте.
  1. Ви завжди отримуєте те, на що розраховували. У вас є почуття власної гідності й рідкісна риса — гордість. Ви здатні дбати про близьких і виховувати людей власним прикладом.
  2. Ви рідко зупиняєтеся на досягнутому. Вам майже завжди всього мало. Ви вмієте працювати у команді, однак ділитися своїми досягненнями та плодами своєї праці ви не любите.
  3. Ви здатні знайти вихід у найскладнішій ситуації, ви стійка людина. І вас не лякають негаразди. Багато людей хотіли б бути схожими на вас, тому що ви вмієте розв'язувати найскладніші проблеми.
  4. Ви можете бачити прекрасне і створювати його. У вас є відчуття смаку та почуття стилю. Ви творча й незвичайна натура. Ви прикрашаєте цей світ.
  5. Ви приваблива особистість, яка здатна зачарувати будь-яку людину. Ви здатні любити й бути добрим другом. Вам важливо, щоб вас цінували та берегли ваше ставлення.
  6. Вам легко бути в центрі уваги, однак ви ніколи не прагнете цього. Ви здатні мотивувати та підтримувати людей, які потребують цього і ніколи не потребуєте нічого натомість.

Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму - думка науковців

середа, 27 вересень 2023, 18:56

Ви обожнюєте каву та випиваете по чотири, п’ять або навіть більше чашок цього напою на день? Певно вас хвилює питання "А чи не забагато кави я споживаю? Чи не позначиться це на моєму здоров’ї?" Дослідження показують, що люди, які п’ють каву, живуть дов...

Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

середа, 27 вересень 2023, 18:10

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення. Ви ш...