Деякі господині солять одяг при пранні, а інші їм заздрять: У чому секрет

Незважаючи на появу пральних машин з різними режимами прання, винахідливі господині користуються своїми лайфхаками. Солити речі при пранні - один з них, передають Патріоти України.

Захищає колір

Не секрет, що в результаті неправильного прання біла тканина може стати сіруватого відтінку, а кольорова – втратити яскравість. Існує безліч порошків, які зберігають колір і яскравість одягу.

Прання речей з сіллю допоможе замінити дорогі речі і зберегти яскравий їх колір. Для цього потрібно тільки додати 1 столову ложку солі в пральну машину. В результаті одяг буде виглядати акуратно і не втратить свій вигляд після багатьох прань. Ще один важливий момент – сіль допомагає ефективно виполіскувати пральний засіб з тканини, а це якраз сприяє збереженню кольору.

Як оновити старі речі

Для цього необхідно замочити їх у теплій воді і залишити хвилин на 30-40. Після такої процедури вони знайдуть первинний вигляд. Допоможе сіль і в тому випадку, якщо тканина линяє. Точно також замочіть білизну перед пранням в солоній воді, а потім вже завантажте його в пральну машинку.

Сіль виведе плями

Якщо ви пролили вино на блузку, відразу ж присипте це місце сіллю. Потім замочіть річ в холодній воді на 30-40 хвилин і тільки після цього періть в машинці. Важливо. При пранні дотримуйтеся рекомендацій по догляду за даним матеріалом, зазначеним на ярличку.

Якщо додати сіль в холодну воду для замочування, вона допоможе позбутися від плям крові на одязі. Таку білизну потім перуть при помірній температурі, і всі забруднення успішно відпираються. При необхідності його можна навіть прокип'ятити, але робити це можна далеко не з кожною тканиною.

Інший вид складних плям – від іржі. Щоб від них позбутися, необхідно відтерти забруднення сіллю, змішаної з соком лимона. Після цього річ потрібно висушити і прополоскати. Сліди поту зникають після прання в гарячій воді, в яку додають сіль у співвідношенні 3 столові ложки на 1 літр рідини.

Прання речей з сіллю нешкідлива для будь-якого типу білизни. У тому числі для тюлів і фіранок, які зазвичай стираються руками. Просто додайте до прального порошку сіль у зазначеній пропорції і періть як зазвичай.

Те, як ви тримаєте чашку в руці, може розкрити риси вашого характеру

неділя, 25 вересень 2022, 7:14

У кожної людини є свої сформовані звички та вподобання. Це стосується будь-чого, навіть того, як ви тримаєте чашку з напоєм. Помічали, що кожен з нас робить це по-різному? Хтось тримає чашку двома руками, хтось однією, хтось за дно, а хтось за бокову п...

Перевірте себе! Перше, що ви побачите на картинці, розповість про ваше тіньове "я"

неділя, 25 вересень 2022, 6:13

Усі ми відрізняємося рисами характеру та вподобаннями. Це і робить нас унікальними. Але не усі знають свої сильні та слабкі сторони й інколи взагалі себе не розуміють. Тому для вас ми підготували швидкий тест, який дістане найпотаємніше з вашої підсвід...