Деяких людей це дивує: Які особливості вашого мислення - психологічний тест

Що першим ви помітили на картинці? Цей простий тест допоможе вам розібратися у собі та зрозуміти, які риси характеру у вас переважають, передають Патріоти України.

Губи

Ви маєте нестандартне мислення та звикли дивитися на світ під іншим кутом. Це не всі розуміють і приймають за дивину, але деякі люди вважають вас унікальними. У вас добре розвинене почуття такту, ви швидко і легко знаходите спільну мову з іншими та будуєте з ними довірливі відносини.

Хмари

Раціоналізм і тверезий погляд – головні принципи, за якими ви живете. Швидше за все ви рідко проявляєте емоції та впевнені, що почуття роблять нас слабкішими і лише заважають об’єктивному сприйняттю реальності. Ви будуєте своє життя за чітким розкладом, і все, що йде поза планом, може ввести вас у стресовий стан. Це стосується і довгострокових, і короткострокових планів. Перш ніж прийняти будь-яке рішення, ви спочатку зважите всі за і проти та прорахуєте усі можливі варіанти результату подій.

Пара на березі

Ви ніколи не дивитеся на ситуацію поверхнево. Ви людина, яка звикла вивчати та аналізувати все побачене. Для когось така увага до деталей здається дивною, але для вас це єдиний варіант запобігти будь-яким непередбачуваним ситуаціям.

Оберіть свою! Чашка кави розповість про вашу головну рису характеру - тест із точністю 99%

неділя, 2 квітень 2023, 8:12

Багато з нас обожнюють цей чарівний напій. Кава дає нам бадьорість , заряджає енергією на весь день. Цей напій благородний і повинен бути в кожному домі, передають Патріоти України. Ви повинні бути в усьому найпершою і найкращою. Саме до цього ви прагн...

Урожай буде раннім і дуже великим! Чим підживити огірки для миттєвого росту

неділя, 2 квітень 2023, 7:50

Вже на початку травня, а у південних регіонах України - наприкінці квітня городники починають висаджувати огірки у відкритий ґрунт. Корисні та смачні огірки багаті вітамінами А, РР, Е, Н та мають у складі кальцій, залізо натрій, каротин, хлорофіл, магн...