Дешево і ефективно! Як швидко відмити наліт з електрочайника

Перед новорічними святами господині хочуть все до ладу. Електрочайник часто має неприємний накип, що не тільки естетично не приваблює, а й шкідливий для здоров’я. Досвідчені господині знають спосіб без хімії та зусиль, щоб накип зник за 5 хвилин, передають Патріоти України.

Подробиці

Для того, щоб із дна та стінок чайника зник наліт не потрібно думати, який засіб менш хімічний застосувати. Просто візьміть один фрукт, а саме – лимон. Поріжте на частинки, залийте одним літром води та просто закип’ятіть.

Лимонна кислота дбайливо та ретельно відмиє наліт і ваш чайник буде, мов новий. Як мінімум пару місяців не потрібно буде думати про його стан, адже буде чистим.

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...