Дешево і якісно: Як швидко вивести плями з одягу за допомогою одного бюджетного продукту

Є один засіб, який допоможе вивести застарілі плями. Йдеться про лимонний сік. Він чудово відбілить ваші речі, передають Патріоти України.

Цей продукт навіть використовується в деяких комерційних мийних засобах. Якщо ви віддаєте перевагу натуральним засобам, бо переживаєте за свою безпеку, лимонний сік — чудовий засіб для прання білизни. Він з легкістю виведе найскладніші плями від вина, фруктів, губної помади, іржі та навіть плісняви. Про це пише ТСН.

Як працює лимонний сік

Все завдяки високій концентрації м'якої кислоти. Цей сік відрізняється низьким рівнем pH, а також має антибактеріальні властивості. А ще лимони не завдають жодної шкоди тканині і дарують їй приємний свіжий аромат цитрусових.

Спосіб застосування

Змішуємо 2/3 склянки води та 1/3 склянки лимонного соку. Після цього акуратно протираємо плями розчином. Після того, як сік розмиє пляму, кладемо річ в пральну машину і перемо як зазвичай.

Також лимонний сік — чудовий продукт в боротьбі з жовтими плямами. Наносимо цей продукт на одяг, потім залишаємо річ на цілий день на сонці. Після цього перемо, як зручно: руками чи у пральній машинці.

Для того, щоб білі речі знову засяяли чистотою і свіжістю, змішуємо лимонний сік та звичайнісіньку сіль. Наносимо на плями спочатку сік, потім насипаємо трішки солі. Обережно втираємо суміш, а потім змиваємо водою. Якщо пляма повністю не зникла, повторюємо процедуру. Після того, як річ висохне, перемо в пральній машинці. Також, щоб вивести плями від плісняви, допоможе паста з лимонного соку і солі. Наносимо суміш на всі плями і розвішуємо на сонці. Після висихання, перемо в гарячій воді.

Психологічний тест у картинці: Домашній улюбленець визначить вашу суперсилу

понеділок, 20 травень 2024, 17:12

Кожна тварина володіє дивовижними навичками, які часом непідвладні людському розумінню. Як тварини вчаться у нас, так і ми можемо переймати їхні звички або навіть суперсилу. Психологічний тест за картинкою визначить вашу унікальну здатність. Подивіться...

Психологічний тест за картинкою: Оберіть колір та розшифруйте свій внутрішній стан

понеділок, 20 травень 2024, 16:12

Психологічні тести за картинкою допомагають дізнаватися нові факти про себе та своїх близьких. В цей раз пропонуємо обрати один колір з різнобарвної палітри та в результаті визначити свій внутрішній ста. Перед вами постає легке завдання: придивіться до...