Дешево та ефективно! Підгодуйте яблуні цим добривом у червні - і отримайте великі та соковиті плоди

Все живе любить, коли його доглядають, чи то тварина чи рослина. При правильному відході ви отримаєте відмінний результат своїх зусиль. Наприклад, гідний догляд за вашою яблунею принесе вам багато смачних та великих яблук, передають Патріоти України.

Досвідчені садівники радять на початку червня підгодувати яблуні деревною золою, пише портал prostoway. Зола — це відмінне підживлення, багате на калій і фосфор, які необхідні деревам для хорошого плодоношення. Фосфор необхідний вегетації яблуні, а калій посилює імунітет рослини. Як приготувати добрива – далі.

Як приготувати добрива із золи для яблунь

Візьміть 1 склянку деревної золи і розчиніть її в 10 літрах води кімнатної температури. Після цього розчином полийте дерева під корінь.

Потім вам знадобиться монокалій фосфат. Для одного дерева достатньо 40 г добрива, яке потрібно розвести у 20 літрах води. Цей розчин також слід вилити під корінь.

Навіщо мити сковороду господарським милом- лайфхак, який точно вам знадобиться

понеділок, 2 жовтень 2023, 8:08

Навіть у суперхазяйок, що хизуються кришталевою чистотою та зразковим порядком у квартирі, відбуваються казуси: відвернулася, замоталася - бац - їжа пересмажилася і пристала до сковороди, передають Патріоти України. Почистила її — добре, ні — збираєть...

Не будете більше прокидатися вночі, щоб поїсти: Причини "нічного апетиту" і що робити

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:58

Звичка їсти вночі притаманна великій кількості людей. На жаль, вона несе шкоду для здоров'я. Чому апетит приходить вночі і як позбутися синдрому "нічної їжі", передають Патріоти України. Через такий збій у режимі харчування можуть розвиватися різномані...