Дешевий спосіб прибрати цвіль всього за три кроки - суперпростий лайфхак

У холодну пору року на вікнах може утворюватися конденсат, що призводить до плісняви. Грибок іноді виникає і на інших поверхнях, наприклад, у ванній кімнаті. Якщо не хочете витрачатися на дорогу хімію, то позбавитися плісняви допоможе один натуральний продукт, передають Патріоти України.

Про лайфхак із боротьби з пліснявою в будинку розповідає видання Express. Все, що вам знадобиться, звичайний оцет. Тож цей спосіб видалення грибка обійдеться вам у копійки, але приємно здивує результатом.

То як позбутися плісняви за допомогою оцту? Виконайте ці прості кроки:

  1. Розпорошіть оцет на поверхню.
  2. Залишіть на годину.
  3. Протріть і промийте вологою тканиною.

Оцет можна використовувати для боротьби з деякими з найбільш поширених форм цвілі в будинках, хоча він не є ефективним у боротьбі з усіма типами грибка. Дієвість цього засобу забезпечує оцтова кислота. Вона може порушити зростання широкого спектру грибків та інших мікроорганізмів.

Додамо, що безпека над усе, незалежно від того, чи вирішите ви використовувати оцет або хімічний продукт для цвілі. Тому завжди надягайте гумові рукавички та маску при очищенні від плісняви, щоб захистити себе.

А ще не забувайте про методи профілактики, адже уникнути зростання плісняви значно легше, ніж убити грибок. Щоб уникнути накопичення плісняви у ванній кімнаті, щодня відкривайте вікно, це забезпечить хорошу циркуляцію повітря.

Для чого потрібно Seo просування сайту

середа, 8 лютий 2023, 19:05

Seo просування сайту — це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій вебресурсу в пошуковій видачі. Для досягнення максимального ефекту пошукову оптимізацію необхідно впроваджувати ще на етапі розробки сайту. Процес довготривалий, складний та ...

Як зварити червоний буряк, щоб він не втратив колір - хитрість, про яку варто знати

середа, 8 лютий 2023, 18:52

Буряк використовується для приготування різних страв. Часто перед цим його потрібно зварити. Здавалося б - що тут важкого? Але, якщо робити це в звичайній каструлі, він може стати менш червоним. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як зварити буряк, щоб він не ...