Дешевий засіб з господарського магазину, і килим як новий - колір відновлюється, а бруд і плями зникають

За допомогою одного простого засобу з господарського магазину можна ідеально почистити килим, видалити всі плями, а також неприємні запахи., що в'їлися, передають Патріоти України.

Цей засіб — Білизна. Однак вибирати потрібно Білизну, на якій є позначка «прання», значить, що в її складі є луг. Така білизна точно не "з'їсть" колір килима, не додасть жовтизну, а навпаки, ідеально очистить килим і освіжить його колір.

Білизну капніть прямо на пляму. Потім візьміть жорстку щітку, змочіть у воді і почистіть килим. У міру необхідності додавайте трохи білизни на килим у міру чищення.

В кінці просто пройдіться щіткою, змоченою у воді, щоб видалити залишки білизни з килима. Зверніть увагу, що колір не змінився, не вицвів — пішли тільки плями!

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...