Дієта таки спрацювала! Чоловік тиждень їв одні яйця і показав, як змінилося його тіло (фото до і після)

У Сполучених Штатах Америки відомий Youtube-блогер Роб Рівера вирішив випробувати на собі яєчну дієту. Він їв тільки яйця протягом семи днів. Про це блогер розповів у своєму YouTube-акаунті OnTheCheapTip, передають Патріоти України.

Яєчна дієта

Отже, хлопець протягом семи днів їв яйця. План дієти досить простий:

Сніданок: три яйця круто і один зелений чай.

Обід: три варених яйця, одне яблуко і одна чашка зеленого чаю.

Вечірній перекус: одне яблуко і одна чашка зеленого чаю.

Вечеря: одна чашка вівсянки, яку можна поєднувати з чорницею, полуницею та іншими ягодами і фруктами. При цьому, слід якомога далі триматися від родзинок і абрикос.

При цьому, на ніч ви повинні випити чашку зеленого чаю. Але слід пам'ятати, що кожен день потрібно випивати достатню кількість води. Це обумовлюється тим, що за добу ви можете випити багато зеленого чаю, який своєю чергою виводить багато рідини з організму.

Ви зголодніли

Якщо ви не витримали, і ваш шлунок молить про допомогу, ви можете з'їсти огірки, моркву або паростки. Це допоможе вам вгамувати голод.

Фото до і після дієти

Секретна добавка підвищить урожайність - як посадити перець незвичайним способом

вівторок, 17 травень 2022, 18:30

Весна і початок літа - найактивніший час для дачників, адже потрібно встигнути засадити город, щоби потім насолоджуватися смачними овочами з власної грядки, передають Патріоти України. Деякі культури - надзвичайно примхливі, і щоб отримати урожай, дове...

Посівний календар на червень: Що і коли садити, щоб отримати максимальний урожай

вівторок, 17 травень 2022, 14:56

Місячний посівний календар на червень 2022 року допоможе розпланувати роботи на городі та саду з урахуванням впливу фаз Місяця на ті чи інші сільськогосподарські культури, передають Патріоти України. Перший місяць літа підходить для висадження пізніх с...