Дієтолог розповіла, чи справді так важливо снідати: Що кажуть дослідження

"Дорогі друзі, про сніданок точаться суперечки, важливий він чи ні, бо є різні дослідження з цього приводу", - про це пише лікар-дієтолог Оксана Скиталінська, передають Патріоти України.

"Проте більшість з досліджень — ЗА збалансований сніданок, тому що:

- Це енергія на весь день. Сніданок забезпечує наш мозок та мʼязи вуглеводами, які перетворюються на глюкозу, основне джерело енергії.

- Покращує концентрацію уваги, швидкість реакції, памʼять, оскільки містить важливі амінокислоти, які потрібні для вироблення нейромедіаторів.

- Контроль ваги. Сніданок, який містить клітковину, може допомогти контролювати апетит протягом дня і зменшити ризики переїдання пізніше протягом дня.

- Покращення настрою. Відсутність сніданку може призвести до втоми, роздратованості та пригніченого настрою, а його присутність - з точністю до навпаки:)

- Нормалізація метаболізму. Збалансований сніданок запускає метаболічні процеси й цим самим допомагає організму ефективно використовувати нутрієнти протягом дня.

Сподіваюсь, Ви будете частіше згадувати мене зранку та мої рекомендації та снідатимете кожного дня!
Збалансовано! (це важливо!)", - завершила дієтолог.

ТОП-5 секретів, які допоможуть вам покращити смак фаршу

неділя, 26 травень 2024, 12:14

Досвідчені господині намагаються завжди готувати фарш самостійно, тому що в цьому випадку завжди можна контролювати не тільки якість продукту, але і безпосередньо впливати на смак страви. Проте з м’ясом не завжди вдається працювати ідеально. Тому варто...

Сніданок за хвилину: Як швидко приготувати яєчню в мікрохвильовці

неділя, 26 травень 2024, 11:07

Зранку немає часу ні на що. Навіть того чаю не завжди можна ковтнути, але ж їсти також хочеться. Не гайте час з гарячими сковорідками. Яєчню можна зробити в мікрохвильовці лише за одну хвилину. Розповідаємо далі в статті про цей спосіб. Потрібну вам та...