
Якщо хочеться зустрітися з друзями, які люблять ласувати солоденьким, то замість торта, печива чи цукерок можна приготувати такий смаколик, як шоколадну ковбаску. У ньому успішно поєднуються всі смаки шоколаду, печива, крему, передають Патріоти України.
Для початку приготування потрібно подрібнити 600 г печива та 500 г ядер горіхів. Горіхи можна брати будь-які: волоські, арахіс, ліщину. Навіть можна взяти підсмажені горішки з кісточок абрикос.
Потім збиваємо міксером 400 г вершкового масла та 1 склянку цукру, 1 ч. л. кави, 2 ст.л. какао, 2 яйця і 1 пакетик ванільки. Отриману суміш ставимо на малий вогонь і, постійно помішуючи, варимо 10-15 хвилин до стану киселю. На цьому етапі приготування головне, щоб не пригоріло.
У гарячу масу всипаємо терте печиво з подрібненими горіхами, перемішуємо. Коли все охолоне, формуємо ковбаски, завертаємо їх в харчову плівку або фольгу і ставимо в холодильник.
Через 2-3 години нарізаємо ковбаску і запрошуємо друзів на чай. З таким частуванням розмова буде приємною і невимушеною!
На тлі рекордної хвилі спеки в Європі фахівці закликали людей провести швидкий тест холодильників за допомогою звичайного паперу. Вони пояснюють, що через спеку компресорам доводиться працювати набагато інтенсивніше, тому будь-яке пошкодження дверного ...
Якщо у вашому будинку кімната отримує мало природного світла, вам слід ретельно підійти до вибору кольору фарби. Зрештою, деякі відтінки — навіть ті, які, як ви очікуєте, чудово підійдуть для такої кімнати — можуть зробити погано освітлений простір ще ...