Діти будуть у захваті! Просто змішайте ці три інгредієнти - і отримаєте ідеальні мильні бульбашки

Якщо ви хочете порадувати й здивувати своїх дітей, зробіть для них мильні бульбашки, що стрибають, як у цирковому шоу. Тим більше, що влаштувати таку розвагу простіше простого, передають Патріоти України.

Як приготувати мильні бульбашки

Ви можете легко приготувати бульбашки самостійно. Для цього потрібно лише вода і трохи рідини для миття посуду. Але якщо додати ще один інгредієнт, можна отримати незвичайні мильні бульбашки, що стрибають.

Змішайте воду з гліцерином у співвідношенні 1:10, додайте рідину для миття посуду або рідке мило. Завдяки гліцерину бульбашки будуть виходити особливо великими й триматися у повітрі довше, ніж зазвичай. Перед використанням суміш можна потримати у холодильнику. Так зникне зайва піна.

Як приготувати мильні бульбашки, що "стрибають"

Ці незвичайні мильні бульбашки точно не залишать дитину байдужою. Для приготування потрібна соломинка, рідина для миття посуду, вода та цукор.

Кінчик соломинки для коктейлів розріжте на чотири частини. Візьміть невелику миску і влийте в неї 1 столову ложку рідини для миття посуду, 4 столові ложки води та додайте 2 чайні ложки цукрової пудри. Все ретельно перемішайте. Зануріть соломинку розрізаним кінчиком у рідину, а потім надуйте бульбашку.

Дуже просто! Як приготувати маринад для соковитого шашлику на кефірі

середа, 29 травень 2024, 9:12

Маринад з кефіру – один із найпоширеніших маринадів для любителів шашлику. Ще наші бабусі та дідусі робили маринад для шашлику саме за цим рецептом. М’ясо, замариноване за цим рецептом виходить ніжне та рум’яне. Необхідні продукти:. Приготування маринаду:

А ви це знали? Що буде з організмом, якщо кожного дня їсти мед

середа, 29 травень 2024, 8:44

З дитинства ми чули, що мед – дуже корисний продукт, яким можна вилікувати майже всі "хвороби у світі". Та чи справді він такий для нас корисний? Мед — це продукт, який бджоли виробляють з нектару квітів. Існує багато його різновидів — травневий, липов...