"Дівчинка" чи "хлопчик"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Оселедець чоловічої статі буде м'ясистішим, жирнішим і ніжнішим одночасно. У нього є особливі залози - молоки, які багато хто вважає найсмачнішою частиною риби. А оселедець-дівчинка теж має цінну частину - ікру, передають Патріоти України.

Як визначити стать оселедця

На ринку чи в магазині, обираючи рибу, звертайте особливу увагу на спинку. Хлопчики мають спинку трохи вигнуту і горбату; а у дівчаток вона, навпаки, рівна і пряма. А щей риб чоловічої статі спина товстіша, тому і м'яса у такій рибі більше.

Але спина — це не єдина ознака. У риб різної статі відрізняється і форма черевця. У самців воно зазвичай "підтиснуте", але водночас м'яке. А самки ж навпаки — мають об'ємне черевце, яке при цьому щільне на дотик. Це пов’язане з тим, що оселедець жіночої статі в черевці зберігає ікру.

Не робіть так! Проктолог назвала щоденні звички, що "руйнують" кишечник

вівторок, 5 березень 2024, 11:07

Повсякденні та безневинні на перший погляд звички негативно впливають на стан кишечника людини. Про це розповіла проктолог Віталіна Петрова, передають Патріоти України. Як зазначила лікарка, слід обмежити споживання кави. Справа в тому, що цей ароматни...

А ви це знали? Як кава може знизити ризик діабету

вівторок, 5 березень 2024, 10:15

Десятиліття тому багато вчених вважали, що вживання кави шкідливе для здоров'я. Але кава пережила дивовижний поворот. Дослідження за дослідженням показують, що щоденне вживання однієї-двох чашок кави - з кофеїном або без кофеїну - може подовжити тривал...