Дізнаєтеся і перестанете варити із запасом! Чому не можна їсти макарони наступного дня

Приготувати їжу на кілька днів наперед воліють багато господинь. Це дійсно зручно - мати кілька порцій готових страв у холодильнику. Лікарі-дієтологи закликали готувати макаронні вироби тільки на один раз. За словами експертів, цей продукт не підходить для повторного розігрівання, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Чим небезпечні вчорашні макарони?

Дієтологи пояснили, що після розігріву макаронних виробів крохмаль, який міститься в них, стає модифікованим. Перетравити його набагато складніше. Під час повторної теплової обробки від крохмалю відокремлюються електрони. Поява вільних радикалів у їжі дуже шкідлива для здоров'я людини. Вони можуть спричиняти мутації в клітинах, організму потрібна велика кількість антиоксидантів для їх виведення.

Найпростіший спосіб убезпечити себе від такого негативного впливу макаронних виробів — готувати страви з ними тільки на 1 раз. Вибирати слід продукти з твердих сортів пшениці, за своєю поживністю вони можуть бути порівнянні з молоком або м'ясом. Дієтологи порекомендували звернути увагу на рисову та гречану локшину. Такі макарони мають чудові смакові якості та дуже корисні для організму людини. Готуйте макаронні вироби правильно: введення в страву великої кількості соусів може сильно підвищити калорійність порції.

А ви це знали? Який вид вершкового масла найкорисніши

п’ятниця, 19 квітень 2024, 15:50

Деякі види продукту - це просто маргарин, який видають за вершкове масло недобросовісні виробники, передають Патріоти України. Вершкове масло – це саме той продукт, який ми вживаємо щодня. Ми намащуємо його на бутерброди, додаємо до різноманітних стра...

А ви це знали? Навіщо прибирати пінку, що з’явилася на поверхні розчинної кави

п’ятниця, 19 квітень 2024, 15:09

Розчинна кава користується популярністю навіть серед найвибагливіших і завзятих кавоманів. Пояснюється це дуже просто: цей напій хоч і поступається натуральним за своїми смаковими якостями, але є неймовірно простим у приготуванні. Досить просто висипат...