Дізнайтеся, хто вам призначений долею, ґрунтуючись на місяці вашого народження

Січень

Ваша споріднена душа - людина, у якої вистачить енергії жити в швидкісному режимі, передають Патріоти України.

Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості несетеся вперед. Саме тому так важливо, щоб друга половинка не відставала від вас. Ви будете щасливі з людиною, яка відчуває таку ж ненаситність життям.

Лютий

Ви непередбачувані, і ваша споріднена душа приймає цей факт. Ви ненавидите рутину і обожнюєте спонтанність в будь-якому її прояві. Вам абсолютно точно не підійде людина, поряд з якою кожен новий день буде схожий на попередній.

Березень

Ваша споріднена душа знає, як про вас подбати. Ви за своєю природою схильні любити і піклуватися, відсікаючи будь-які сумніви і часом не знаючи міри. Ви завжди готові викластися на 100% заради близьких людей. Іноді ви робите це, жертвуючи власним щастям і нехтуючи своїми потребами. Саме тому вам потрібна людина, яка вміє дбати у відповідь.

Квітень

Ваша споріднена душа – людина, яка надихає вас бути собою. Щоб уникати конфліктів, ви час від часу намагаєтеся підлаштовуватися під оточення. Це надзвичайно вас вимотує.

Однак ваша справжня друга половинка ніколи не буде вимагати від вас бути тим, ким ви не є. Поруч з цією людиною ви можете бути собою.

Травень

Ваша споріднена душа – людина, яка мотивує на шляху до досягнення цілей. Ви дуже амбітні і багато чого хочете досягти. Саме тому ви заслуговуєте людини, яка буде розуміти ваші цілі і устремління.

Вам потрібен той, хто буде мотивувати не опускати руки і працювати ще старанніше.

Червень

Ваша споріднена душа – людина, з якою ви можете бути повністю відкритими. Ваша щира друга половинка – це людина, з якою ви можете бути абсолютно чесними. Та, кому можна розповісти про все на світі. Вона не засудить і не змусить сумніватися в собі.

Липень

Ваша споріднена душа – людина, яка пристрасна в любові так, як і ви.

Вам потрібен партнер, який в любові настільки ж ненаситний. У питаннях вираження почуттів ви не визнаєте рамок і обмежень. Важливо, щоб поряд з вами був такий же чоловік. Так ви не будете відчувати, ніби вам чогось постійно не вистачає.

Серпень

Ваша споріднена душа – людина, яка розуміє, що ви мрійливі і здатні працювати без втоми.

У вас багато ідей і планів. Ви готові старанно працювати. Отже, вам не буде комфортно поруч з людиною, яка повністю залежить від вас і вимагає уваги кожну хвилину.

Вересень

Ваша споріднена душа – чесна і відкрита людина, що вміє любити безумовно. Ви буквально зігріваєте своїм теплом оточуючих, випромінюючи позитивну енергію. Ви добрі, але знаходяться люди, які намагаються скористатися вашим світлом у своїх корисливих цілях.

Саме тому ваша друга половинка ніколи не повинна використовувати вас або маніпулювати. Це має бути людина, яка поважає і захищає ваші інтереси.

Жовтень

Ваша споріднена душа – людина, яка навчить не зациклюватися на тому, що подумають оточуючі.

Ви схильні багато думати про те, що подумають про вас і ваших вчинках оточуючі. Це заганяє вас в пастку тривожності і дратівливості. Ваша споріднена душа – це людина, яка буде нагадувати вам про те, як важливо дбати про себе.

Листопад

Ваша споріднена душа – людина, яка спонукає ставитися до життя простіше.

У вас дуже насичене життя. Ви постійно працюєте і прагнете до чогось. У вас неймовірні мрії, але ви не вмієте пригальмовувати. Тому вам потрібна друга половинка, яка покаже іншу сторону життя. Людина, яка нагадає, що жити можна простіше і вільніше.

Грудень

Ваша споріднена душа – відкрита людина.

Людина, яка буде з вами таким же відкритою, як і ви з усіма, кого зустрічаєте на життєвому шляху. На основі такої відкритості виникають довіра, близькість і відданість у відносинах.

Фантастичний трюк врятує сковороду, що пригоріла - буде як нова!

середа, 27 вересень 2023, 11:12

Сковороди забруднюються не лише жиром, а й їжею, що пригоряє. Відмити поверхню в останньому випадку непросто, але за допомогою підручних засобів ви полегшите собі завдання. Врятувати сковороду, що пригоріла, допоможе один фантастичний трюк. Про ефектив...

Пісочне печиво з 4-х інгредієнтів. Рецепт, який варто спробувати!

середа, 27 вересень 2023, 10:15

Масло кімнатної температури, змішайте зі сметаною і борошном, додайте розпушувач. Можливо борошна знадобиться більше або менше. Дивіться, щоб тісто вийшло м’яким і не липло до рук. На півгодини поставте тісто в холодильник. Потім розкачуємо не дуже тон...