Дізнайтеся, хто вас охороняє! Яка ваша тотемна тварина за місяцем і датою народження

Тотемна тварина - це духовна істота, яка є священним об'єктом або символом людини. Іншими словами, це духовна тварина, яка охороняє вас, передають Патріоти України.

Багато які народності вірять, що різні тотемні тварини супроводжують вас по життю, виступаючи в якості провідників і допомагаючи вам досягати ваших цілей і відганяти все погане.

Єдине, що ви повинні пам'ятати, це те, що ви не вибираєте свою тотемної тварини - воно вибирає вас. Для визначення своєї тотемної тварини, подивіться в гороскоп індіанців Північної Америки, який вказує, яка тварина є вашим покровителем згідно з датою вашого народження.

тотемное животное

Також можна поспостерігати за тваринами, їх звичками і поведінкою в природному середовищі. Просто довіртеся своїй інтуїції - подивіться, яка тварина притягує вас, з якої з них ви відчуваєте зв'язок. Ще один спосіб дізнатися вашого духовного хранителя з тваринного світу - через сни. Можливо, ви часто бачите уві сні певну тварину?

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...