Дізнайтеся, куди веде вас життя: Психологічний тест по картинці

Подивіться на картинки вище та виберіть сходи, які сподобалися вам найбільше. Це розповість вам, куди ви йдете в житті, передають Патріоти України.

  1. Ви не хочете мати проблем. Ви знаєте, чого хочете і завжди маєте план Б для досягнення цього, якщо план А не проходить.
  2. Ви вибрали особливі сходи. Ймовірно, ви завжди будете там, де хочете бути, але охоплені почуттям незадоволеності. Ви ніколи не будете впевнені, що досягли того, чого дійсно хочете, і завжди шукатимете змін. Але рано чи пізно ви втомитеся від безперервних революцій!
  3. Вам здається майже неможливим думати про майбутнє, яке належить лише вам. Ви відчуваєте тяжкість відповідальності та почуттів інших, невисловлених страхів та жалю, про які не дуже хочеться думати. Ви людина, яка насправді не думає, що може багато зробити, і яка сама підрізає собі крила.
  4. Ви людина, яка самостійно готова йти у невідомість. Ви нічого не боїтеся, і це вже щось важливе. Прямий шлях для вас необов’язково буде найкращим, скоріше навпаки. Але щоб дістатися до пункту призначення, потрібно пройти багато кроків та врахувати багато речей.

Навіщо мити сковороду господарським милом- лайфхак, який точно вам знадобиться

понеділок, 2 жовтень 2023, 8:08

Навіть у суперхазяйок, що хизуються кришталевою чистотою та зразковим порядком у квартирі, відбуваються казуси: відвернулася, замоталася - бац - їжа пересмажилася і пристала до сковороди, передають Патріоти України. Почистила її — добре, ні — збираєть...

Не будете більше прокидатися вночі, щоб поїсти: Причини "нічного апетиту" і що робити

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:58

Звичка їсти вночі притаманна великій кількості людей. На жаль, вона несе шкоду для здоров'я. Чому апетит приходить вночі і як позбутися синдрому "нічної їжі", передають Патріоти України. Через такий збій у режимі харчування можуть розвиватися різномані...