Дізнайтеся про себе всю правду! Добро проти зла: Яка ви насправді людина

Погляньте на головне зображення. Що ви побачили на ньому в першу чергу? Обрали? Тоді прочитайте, що це означає, передають Патріоти України.

Голова людини

У вас 80% добра і 20% зла.

Ви прекрасно збалансована особистість. Вас знають як добру, веселу та товариську людину. У найтяжчий момент близькі можуть покластися на вас, бо знають, що ви ніколи не відмовите у підтримці. Разом з тим слово «ні» ви також використовуєте, чим не дозволяєте іншим маніпулювати вами.

Корабель

Ви – 100% зла! Принаймні таким вас часто вважають інші люди.

А все через те, що ви звикли говорити правду в обличчя. Ви щиро вважаєте, що здорова критика допомагає людям ставати кращими, але ваші знайомі можуть вас зненавидіти на це. Ви досить жорстка людина, але ваші методи виправдані. Оскільки найчастіше домогтися гарного результату можна, лише переступивши через себе.

Море

Ви на 100% добра людина!

У вас надзвичайно м’який характер, і ви всіма силами намагаєтеся уникнути конфліктів. Навіть якщо вас вдарять по правій щоці, ви смиренно підставляєте ліву. Ви завжди готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує найбільше. Однак вашою добротою часто можуть користуватися.

Це така смакота! Баварські котлети - в чому особливість та що незвичного додати у фарш

середа, 1 лютий 2023, 14:15

Котлети - смачна та дуже проста у приготуванні м`ясна страва, яку можна готувати не тільки з фаршу, але й з грибів, печінки, гречки та навіть капусти, а також доповнювати начинкою. передають Патріоти України. Фудблогерка Оксана Дорош (oksana_dorosh_rez...

Не приховати! Форма носа розповість про вас дуже багато - просто перевірте

середа, 1 лютий 2023, 11:12

Твій ніс здатний багато розповісти про твій характер, згідно з дослідженнями ізраїльського вченого Авраама Таміра з університету Бен-Гуріона. Результати його наукових робіт були опубліковані в Журналі черепно-лицевої хірургії, передають Патріоти Україн...