Дізнайтеся свою негативну сторону! Психологічний тест по картинці

Як відомо світ не ділиться на чорне і біле, як і люди. Не існує повністю позитивних або негативних особистостей. Кожна людина має хороші та погані якості, передають Патріоти України.

Якщо ви готові дізнатися свою “темну сторону”, пропонуємо вам пройти цікавий психологічний тест, який визначить вашу негативну рису. Подивіться на картинку і виберіть кактус, який вам найбільше сподобався.

1 – авторитарність. Ви прагнете завжди займати головні позиції і готові заради лідерства на все. Також ви підпорядковуєте собі всіх оточуючих і навіть близьких людей.

2 – жадібність. Ви намагаєтеся отримати для себе вигоду у будь-якій ситуації. Найбільшу радість вам приносять матеріальні блага.

3 – балакучість. Ви не завжди замислюєтеся, про що можна розповідати, а що говорити недоречно. Ви не вмієте стримуватися та іноді навіть любите пліткувати.

4 – легковажність. Ви часто проявляєте безвідповідальність. Ви не цураєтесь порушувати власні обіцянки і не враховувати інтереси інших людей.

5 – вульгарність. Іноді ви не можете розрізнити грань між вульгарністю та неординарністю.

6 – цікавість. Ви часто цікавитеся чужим життям, відкинувши при цьому всі заходи пристойності.

Наша темна сторона проявляється не завжди, проте її необхідно вміти тримати під контролем. Якщо вам це не вдається, то необхідно навчитися справлятися зі своїми негативними особистісними проявами.

Це така смакота! Морква по-корейськи, яку можна їсти через 2-3 години - рецепт пряної закуски

неділя, 24 вересень 2023, 12:14

Найпростіша, дуже смачна та елементарна в приготуванні закуска - морква по-корейськи, для приготування якої потрібно мінімум інгредієнтів та всього 2 години часу. Для того, щоб закуска була гострішою, не шкодуйте спецій та часнику, ще можна додати гост...

Тест: Відкрийте для себе, який з ментальних аспектів переважає у вашому житті

неділя, 24 вересень 2023, 11:12

Якщо ви хочете знати, який з ментальних аспектів переважає у вашому житті, уважно подивіться на зображення нижче і виберіть силует людини, яка викликає у вас найбільшу симпатію, передають Патріоти України. Потім прочитайте опис, відповідний вашому виб...