Дізнайтеся свою негативну сторону! Психологічний тест по картинці

Як відомо світ не ділиться на чорне і біле, як і люди. Не існує повністю позитивних або негативних особистостей. Кожна людина має хороші та погані якості, передають Патріоти України.

Якщо ви готові дізнатися свою “темну сторону”, пропонуємо вам пройти цікавий психологічний тест, який визначить вашу негативну рису. Подивіться на картинку і виберіть кактус, який вам найбільше сподобався.

1 – авторитарність. Ви прагнете завжди займати головні позиції і готові заради лідерства на все. Також ви підпорядковуєте собі всіх оточуючих і навіть близьких людей.

2 – жадібність. Ви намагаєтеся отримати для себе вигоду у будь-якій ситуації. Найбільшу радість вам приносять матеріальні блага.

3 – балакучість. Ви не завжди замислюєтеся, про що можна розповідати, а що говорити недоречно. Ви не вмієте стримуватися та іноді навіть любите пліткувати.

4 – легковажність. Ви часто проявляєте безвідповідальність. Ви не цураєтесь порушувати власні обіцянки і не враховувати інтереси інших людей.

5 – вульгарність. Іноді ви не можете розрізнити грань між вульгарністю та неординарністю.

6 – цікавість. Ви часто цікавитеся чужим життям, відкинувши при цьому всі заходи пристойності.

Наша темна сторона проявляється не завжди, проте її необхідно вміти тримати під контролем. Якщо вам це не вдається, то необхідно навчитися справлятися зі своїми негативними особистісними проявами.

Як зберегти павербанк під час довгої паузи в користуванні. Топ-5 правил

неділя, 2 квітень 2023, 1:40

Для багатьох українців ще зовсім недавно павербанки були на "вагу золота", зважаючи на серйозні перебої в електропостачанні. З покращенням ситуації в енергосистемі вони знову стали не необхідністю, а простою "опцією". При цьому з наближенням наступної ...

Врожай гарантовано! Копійчані лайфхаки, як підготувати цибулю до посадки

субота, 1 квітень 2023, 21:28

Погода вже натякає на те, що час готуватися до городнього сезону. Найбільш завбачливі городники вже обирають сорти улюблених культур та готуються до посадки цибулі, але процес вимагає знання нюансів та секретів, передають Патріоти України. Традиційно ц...