Більшість людей не знають, для чого потрібний пластиковий язичок на горловині пляшки з рослинною олією. А тому при першому відкритті зривають і викидають у смітник. Насправді, не треба так робити. Цю пластикову вкладку варто залишати.
Вона забезпечує не лише герметичність пляшки. У неї є ще одне хороше призначення, щоб не довелося купувати спеціальну пляшку з дозатором.
Після видалення язичка його слід перевернути і вставити в пляшку так, щоб кругла основа була зверху. Кільце просуньте всередину пляшки.
Поставите кільце горизонтально та злегка протисніть одну сторону вниз, щоб утворився отвір. Тепер олія буде литись тонкою цівкою.
Боротися з колорадським жуком на присадибних ділянках варто ще до початку цвітіння картоплі. У цей період можна знищити кладки яєць і личинки на ранній стадії розвитку, що дозволяє суттєво зменшити популяцію шкідника протягом сезону, пише AgroNews, пер...
Хвороба Альцгеймера залишається однією з найпоширеніших причин погіршення пам’яті та когнітивних функцій у літньому віці. Особливо часто про профілактику цього захворювання замислюються люди, чиї близькі родичі вже зіткнулися з таким діагнозом, передаю...