Для чого на пляшці олії влаштовано клапан і чому не варто його викидати: Корисний лайфхак, який допоможе економити

Більшість людей не знають, для чого потрібний пластиковий язичок на горловині пляшки з рослинною олією. А тому при першому відкритті зривають і викидають у смітник. Насправді, не треба так робити. Цю пластикову вкладку варто залишати.

Вона забезпечує не лише герметичність пляшки. У неї є ще одне хороше призначення, щоб не довелося купувати спеціальну пляшку з дозатором.

Що треба зробити

Після видалення язичка його слід перевернути і вставити в пляшку так, щоб кругла основа була зверху. Кільце просуньте всередину пляшки.

Поставите кільце горизонтально та злегка протисніть одну сторону вниз, щоб утворився отвір. Тепер олія буде литись тонкою цівкою.

Техніка Lovol — ідеальний вибір професіоналів

четвер, 25 червень 2026, 22:10

Підбираючи техніку для обслуговування фермерських господарств або приватних домоволодінь, рекомендуємо звернути увагу на продукцію відомого бренду Lovol. Здійснюваний продаж тракторів від Gardenshop дозволяє підібрати відповідний варіант як за потужніс...

Варто знати! Медики розповіли, як відрізнити меланому від родимки

четвер, 25 червень 2026, 18:12

Італійські медики розповіли, як можна відрізнити меланому від родимки, передають Патріоти України. Меланома утворюється, коли відбувається генетична помилка в клітинах, які продукують меланін. Серед основних відомих причин утворення – вплив сонця і уль...