Для чого на пляшці олії влаштовано клапан і чому не варто його викидати: Корисний лайфхак, який допоможе економити

Більшість людей не знають, для чого потрібний пластиковий язичок на горловині пляшки з рослинною олією. А тому при першому відкритті зривають і викидають у смітник. Насправді, не треба так робити. Цю пластикову вкладку варто залишати.

Вона забезпечує не лише герметичність пляшки. У неї є ще одне хороше призначення, щоб не довелося купувати спеціальну пляшку з дозатором.

Що треба зробити

Після видалення язичка його слід перевернути і вставити в пляшку так, щоб кругла основа була зверху. Кільце просуньте всередину пляшки.

Поставите кільце горизонтально та злегка протисніть одну сторону вниз, щоб утворився отвір. Тепер олія буде литись тонкою цівкою.

Є секрети! Як обрати солодку полуницю без пестицидів

понеділок, 22 червень 2026, 22:53

Полуниця — одна з найулюбленіших літніх ягід, але водночас і одна з тих, що найчастіше піддаються обробці для збереження товарного вигляду під час транспортування та продажу. Через це покупці все частіше намагаються обрати не лише смачну, а й максималь...

Що корисніше пити зранку: Експерти порівняли еспресо та чорну каву

понеділок, 22 червень 2026, 22:32

Для мільйонів людей ранок починається з чашки кави. Проте суперечки про те, який напій корисніший — чорна кава чи еспресо — не вщухають роками. Фахівці пояснили, чим вони відрізняються та який із них містить більше кофеїну й корисних речовин, передають...