Для чого на пляшці олії влаштовано клапан і чому не варто його викидати: Корисний лайфхак, який допоможе економити

Більшість людей не знають, для чого потрібний пластиковий язичок на горловині пляшки з рослинною олією. А тому при першому відкритті зривають і викидають у смітник. Насправді, не треба так робити. Цю пластикову вкладку варто залишати.

Вона забезпечує не лише герметичність пляшки. У неї є ще одне хороше призначення, щоб не довелося купувати спеціальну пляшку з дозатором.

Що треба зробити

Після видалення язичка його слід перевернути і вставити в пляшку так, щоб кругла основа була зверху. Кільце просуньте всередину пляшки.

Поставите кільце горизонтально та злегка протисніть одну сторону вниз, щоб утворився отвір. Тепер олія буде литись тонкою цівкою.

Дачникам на замітку! Як позбутися колорадського жука - ефективний метод

середа, 24 червень 2026, 15:38

Боротися з колорадським жуком на присадибних ділянках варто ще до початку цвітіння картоплі. У цей період можна знищити кладки яєць і личинки на ранній стадії розвитку, що дозволяє суттєво зменшити популяцію шкідника протягом сезону, пише AgroNews, пер...

Доступний всім! Названо продукт, який допомагає зберегти здоров’я мозку

середа, 24 червень 2026, 14:44

Хвороба Альцгеймера залишається однією з найпоширеніших причин погіршення пам’яті та когнітивних функцій у літньому віці. Особливо часто про профілактику цього захворювання замислюються люди, чиї близькі родичі вже зіткнулися з таким діагнозом, передаю...