Для чого на пляшці олії влаштовано клапан і чому не варто його викидати: Корисний лайфхак, який допоможе економити

Більшість людей не знають, для чого потрібний пластиковий язичок на горловині пляшки з рослинною олією. А тому при першому відкритті зривають і викидають у смітник. Насправді, не треба так робити. Цю пластикову вкладку варто залишати.

Вона забезпечує не лише герметичність пляшки. У неї є ще одне хороше призначення, щоб не довелося купувати спеціальну пляшку з дозатором.

Що треба зробити

Після видалення язичка його слід перевернути і вставити в пляшку так, щоб кругла основа була зверху. Кільце просуньте всередину пляшки.

Поставите кільце горизонтально та злегка протисніть одну сторону вниз, щоб утворився отвір. Тепер олія буде литись тонкою цівкою.

Ви могли це не знати! Що означають геометричні фігури на вишиванці

середа, 24 червень 2026, 20:43

Вишиванку з давніх часів вважалася не лише елементом національного одягу, а й потужним оберегом від зла та негараздів. Особливу роль у виробах відіграють орнаменти, кожен з яких має власне символічне значення та захисну силу, передають Патріоти України...

Дачникам на замітку! Коли найкращий час для поливу рослин влітку

середа, 24 червень 2026, 19:51

Спекотна погода може значно ускладнити догляд за садом, незалежно від того, чи ви завзятий садівник-любитель, чи у вас просто газон, який час від часу потребує поливу та скошування. Зокрема, полив може спричинити проблеми, якщо його не робити у потрібн...