Для чого на пляшці олії влаштовано клапан і чому не варто його викидати: Корисний лайфхак, який допоможе економити

Більшість людей не знають, для чого потрібний пластиковий язичок на горловині пляшки з рослинною олією. А тому при першому відкритті зривають і викидають у смітник. Насправді, не треба так робити. Цю пластикову вкладку варто залишати.

Вона забезпечує не лише герметичність пляшки. У неї є ще одне хороше призначення, щоб не довелося купувати спеціальну пляшку з дозатором.

Що треба зробити

Після видалення язичка його слід перевернути і вставити в пляшку так, щоб кругла основа була зверху. Кільце просуньте всередину пляшки.

Поставите кільце горизонтально та злегка протисніть одну сторону вниз, щоб утворився отвір. Тепер олія буде литись тонкою цівкою.

ТОП-8 ознак серцевого нападу, які часто пропускають жінки

субота, 27 червень 2026, 16:05

У медичній практиці серцеві напади у жінок після 50 років дуже часто закінчуються смертю – в тому числі тому, що їх симптоми пропускаються як пацієнтками, так лікарями, передають Патріоти України. Експерти рекомендують жінкам знати, як проявляють себе ...

Стануть порятунком! Медики назвали прості дії, які допоможуть швидко заспокоїтись

субота, 27 червень 2026, 12:12

Людина може ретельно стежити за здоров'ям: займатися спортом, вживати корисні продукти та своєчасно відвідувати лікаря. Однак неминучі стреси можуть підкосити навіть найвитривалішу людину, передають Патріоти України. Психологи перерахували прості дії, ...