Для чого на пляшці олії влаштовано клапан і чому не варто його викидати: Корисний лайфхак, який допоможе економити

Більшість людей не знають, для чого потрібний пластиковий язичок на горловині пляшки з рослинною олією. А тому при першому відкритті зривають і викидають у смітник. Насправді, не треба так робити. Цю пластикову вкладку варто залишати.

Вона забезпечує не лише герметичність пляшки. У неї є ще одне хороше призначення, щоб не довелося купувати спеціальну пляшку з дозатором.

Що треба зробити

Після видалення язичка його слід перевернути і вставити в пляшку так, щоб кругла основа була зверху. Кільце просуньте всередину пляшки.

Поставите кільце горизонтально та злегка протисніть одну сторону вниз, щоб утворився отвір. Тепер олія буде литись тонкою цівкою.

Це факт! Вчені розповіли, чому слід засинати в один і той самий час

неділя, 28 червень 2026, 6:13

Останні кілька десятиліть вчені сходяться на думці, що для нормального функціонування здоровій людині необхідно вісім годин сну щодня. При цьому кількість сну може залежати від багатьох факторів, включаючи вік, здоров'я та циркадні ритми людини, переда...

Творить дива! Названо напій, який заряджає енергією та покращує самопочуття

неділя, 28 червень 2026, 5:40

Кава з корицею та імбиром - це не просто альтернатива класичному напою для любителів експериментів зі смаками, а й ефективний спосіб підтримати організм зранку. Така комбінація допомагає м’яко прокинутися і налаштуватися на активний день, пише РБК-Укра...