Для чого на пляшці олії влаштовано клапан і чому не варто його викидати: Корисний лайфхак, який допоможе економити

Більшість людей не знають, для чого потрібний пластиковий язичок на горловині пляшки з рослинною олією. А тому при першому відкритті зривають і викидають у смітник. Насправді, не треба так робити. Цю пластикову вкладку варто залишати.

Вона забезпечує не лише герметичність пляшки. У неї є ще одне хороше призначення, щоб не довелося купувати спеціальну пляшку з дозатором.

Що треба зробити

Після видалення язичка його слід перевернути і вставити в пляшку так, щоб кругла основа була зверху. Кільце просуньте всередину пляшки.

Поставите кільце горизонтально та злегка протисніть одну сторону вниз, щоб утворився отвір. Тепер олія буде литись тонкою цівкою.

До них краще не торкатися руками: ТОП-5 найбрудніших місць у літаку

четвер, 7 грудень 2023, 8:30

У світі мільйон літаків виконують рейси, інколи практично без зупинки. І хоча спеціальні бригади прибиральників роблять все можливе, щоб почистити кожне сидіння до прибуття наступних пасажирів, іноді речі можуть бути упущені або залишатися трохи брудни...

Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

четвер, 7 грудень 2023, 8:07

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України. Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибин...