Для чого на пляшці олії влаштовано клапан і чому не варто його викидати: Корисний лайфхак, який допоможе економити

Більшість людей не знають, для чого потрібний пластиковий язичок на горловині пляшки з рослинною олією. А тому при першому відкритті зривають і викидають у смітник. Насправді, не треба так робити. Цю пластикову вкладку варто залишати.

Вона забезпечує не лише герметичність пляшки. У неї є ще одне хороше призначення, щоб не довелося купувати спеціальну пляшку з дозатором.

Що треба зробити

Після видалення язичка його слід перевернути і вставити в пляшку так, щоб кругла основа була зверху. Кільце просуньте всередину пляшки.

Поставите кільце горизонтально та злегка протисніть одну сторону вниз, щоб утворився отвір. Тепер олія буде литись тонкою цівкою.

Перевірте себе! Жаба чи кінь? Швидкий тест на особистість

неділя, 28 червень 2026, 18:47

Бувають такі зображення, на які ти дивишся і бачиш на них два різних об’єкта одночасно. Такі оптичні ілюзії можуть бути цікавою розвагою, але існує думка, що вони можуть розкрити дещо і про нашу особистість. Дивіться зображення нижче, передають Патріот...

Дачникам на замітку! Як боротися із колорадськими жуками - чеський спосіб без хімії

неділя, 28 червень 2026, 17:41

З усіх шкідників картоплі колорадський жук чи не найнебезпечніший – він дуже швидко розмножується і здатен блискавично знищити значну частину врожаю. Окрім цього, він шкодить і іншим пасльоновим культурам, зокрема томатам, передають Патріоти України. Н...