Для чого на пляшці олії влаштовано клапан і чому не варто його викидати: Корисний лайфхак, який допоможе економити

Більшість людей не знають, для чого потрібний пластиковий язичок на горловині пляшки з рослинною олією. А тому при першому відкритті зривають і викидають у смітник. Насправді, не треба так робити. Цю пластикову вкладку варто залишати.

Вона забезпечує не лише герметичність пляшки. У неї є ще одне хороше призначення, щоб не довелося купувати спеціальну пляшку з дозатором.

Що треба зробити

Після видалення язичка його слід перевернути і вставити в пляшку так, щоб кругла основа була зверху. Кільце просуньте всередину пляшки.

Поставите кільце горизонтально та злегка протисніть одну сторону вниз, щоб утворився отвір. Тепер олія буде литись тонкою цівкою.

Секрет вічного блиску: Ось чому золото не іржавіє тисячоліттями

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:47

Золото пережило тисячоліття в гробницях, корабельних уламках і музейних вітринах, зберігши блиск, якого не здатен повторити жоден інший метал, передають Патріоти України. Залізо вкривається іржею, мідь зеленіє, срібло темніє — золото ж лишається незайм...

Це здивує! Медики розповіли про користь яблучної шкірки

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:15

Речовина під назвою малол, яка є кислотою зі шкірки яблук, є перспективним засобом для боротьби з розсіяним склерозом. Вчені зі США та Китаю провели низку тестів на гризунах, передають Патріоти України. "Якщо впливати кислотою з яблучної шкірки на орга...