Для чищення килима знадобляться лише два засоби - лайфхак без "хімії"

Провести чищення килима в домашніх умовах - це не так просто, особливо якщо плями надто стійкі та не піддаються навіть агресивній хімії, передають Патріоти України.

Пропонуємо скористатися способом із використанням натуральних очищувачів. Ефективний спрей можна легко приготувати із копійчаних компонентів. Однак спочатку слід попередньо пропилососити килим, щоб позбавитися поверхневого бруду, пише hunker.

Як очистити килим у домашніх умовах

  1. Змішайте рівні об'єми дистильованого білого оцту та води.
  2. Перелийте розчин у чисту пляшку з розпилювачем.
  3. Обробіть забруднені ділянки килима розпиленням розчину. Дозвольте йому витриматися протягом 15 хвилин.
  4. Приготуйте відро з теплою водою і додайте кілька крапель м’якого мийного засобу для посуду. Добре перемішайте склад ложкою.
  5. Обмочіть щітку або губку в підготовленій суміші та ретельно очистіть забруднену ділянку килима. Дайте йому висохнути на повітрі.

От у чому справа! Вчені розповіли, яка комплекція тіла сприяє довгому та здоровому життю

понеділок, 26 лютий 2024, 10:12

Зріст та вага - це параметри тіла. Для деяких це просто цифри, що не впливають ні на що. Однак виявилось, що це не так. Вчені змогли довести зв'язок параметрів із тривалістю життя. Сьогодні ми розповімо вам, яка комплекція сприяє довгому та здоровому ж...

Оберіть чашку на картинці - і дізнайтеся свої потаємні бажання

понеділок, 26 лютий 2024, 9:12

Обрана вами чашка може відображати ваші найсокровенніші бажання та мрії. Ваш вибір може допомогти усвідомити, до чого ви прагнете у своєму житті, передають Патріоти України. Деталі. Як пройти тест: . Розшифровка: