Для ідеальної яєчні не потрібна сковорідка - хитрий сніданок за 90 секунд

Це може звучати фантастично, однак насправді все набагато простіше, ніж здається. Яйця будуть готові всього за півтори хвилини. Для цього знадобляться лише 4 речі: яйця, мікрохвильовка і 2 пластикові тарілки, передають Патріоти України.

Як готувати яйця в мікрохвильовці

Беремо стільки яєць, скільки ви хочете приготувати. Оптимально для мікрохвильовки брати два-три яйця. Більшу кількість теж можна приготувати, але це потребуватиме збільшення часу приготування.

Далі розбиваємо яйця прямо на тарілку. Якщо розбиваєте більше одного яйця, намагайтесь розташувати їх на деякій відстані одне від одного. Зверху яйця прикриваємо другою (чистою) тарілкою. Цей трюк дасть змогу рівномірно розподілити тепло по всій поверхні. А ще нічого точно не розбризкається.

Ставимо всю конструкцію з тарілок в мікрохвильовку та вмикаємо її на повну потужність на 90 секунд. Залишається лише дістати тарілки з мікрохвильовки. Ідеальна яєчня на двох готова.

Перевірте своє! Ваш рід очолювала жінка, якщо прізвище звучить так

вівторок, 5 березень 2024, 0:22

Кожне прізвище несе в собі сакральний смисл і надзвичайну силу. Адже наші предки отримували їх не просто так, передають Патріоти України. Родові імена давалися за місцем проживання, за соціальним статусом, родом занять, зовнішністю тощо. А ще є багато ...

Треба лише 15 хвилин! Як приготувати найсмачніше, ароматне, ніжне печиво до чаю. коли гості на порозі

вівторок, 5 березень 2024, 0:12

З мінімуму продуктів - ціла гора домашнього печива! Його безперечною перевагою, крім відмінного смаку, є простота та швидкість. Усього 15 хвилин, і печиво до чаю буде готове! Швидка, економна випічка, яка завжди виходить, інформує Ukr.Media, передають ...